<>

Дніпрянам покажуть душевні картини (Фото)

8 листопада у музеї «Літературне Подніпров’я» відкривається  виставка «Душа мов калина». На цій виставці представлені твори з петриківського та декоративного розпису керівника гуртка «Декоративний розпис» Тетяни Іванівни Цимбалій та її вихованців.

bb

Вже понад 35 роки Тетяна Іванівна займається улюбленою справою. З 1990 року на базі клубу школярів «Фантазія» плідно працює гурток «Декоративний розпис», який є невід’ємною складовою народного художнього колективу «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття».

ee

Роботи, які створила Тетяна Іванівна з юними майстринями, немов живі, немов дихають та мають риси національного характеру. Кожен виріб — це витвір мистецтва зі своєю історією та неперевершеним колоритом. Головною особливістю експозиції є глибоке занурення у народні традиції.

Переглянувши виставку відвідувачі зможуть прослідкувати традиції рідного краю від минулого до сьогодення. На виставці будуть представлені предмети побуту, предмети інтер’єру, іграшки, сувеніри тощо.Виставка триватиме місяць.

Поделиться ссылкой:

Метки: «Суцвіття», Виставка, Дніпро, Петриківка, розпис, Тетяна Цимбалій, учні

Читайте также: