Дніпрян запрошують на благодійний бал, аби допомогти хворому хлопчику

logo
224261_dniprjan_zaproshujut_na_blagodijnij_bal_a.jpeg


Дніпрян запрошують на благодійний бал, аби допомогти хворому хлопчику

Дніпрян запрошують на благодійний бал, аби зібрати кошти для тяжкохворої дитини. Про це сьогодні, 8 лютого, повідомляє кореспондент Дніпроград з слів організаторів балу.  

«У 2014 році виникла ідея проведення Віденського балу на березі річки Самари у Новомосковську. В цьому році захід відбудеться у Дніпрі. Мета благодійного балу не лише в зародженні гарних віденських традицій серед мешканців регіону, але й в зібранні 500 тисяч гривень на лікування Дмитра Білого – хлопчика з діагнозом лейкемії», — пояснила виконавчий директор Дар’я Сидлик.

Як зазначається, хореографічна програма досить насичена та включає такі види танців, як полонез, віденський вальс, танго. Крім того, для гостей передбачені майстер-класи від професійних хореографів.

На сьогодні серед учасників налічується 11 танцювальних пар-дебютантів. До того ж, учасники обов’язково мають дотримуватися чіткого дрес-коду, а саме: для дам передбачена довга вечірня сукня, а для кавалерів — костюм темних тонів, фрак, смокінг, краватка-метелик або парадна військова форма.

«Процес підготовки до балу дуже потрібен в сучасному метушливому світі, адже допомагає збагатити внутрішній світ кожного учасника етикою та естетикою», — додав дебютант балу Кирило Новицький.

Захід відбудеться 17 лютого у ресторані української кухні «Хуторі» за адресою: Набережна Перемоги, 29.

З’їзд гостей балу розпочнеться о 19:00. Вже о 20:00 урочисті фанфари сповіщають про початок балу.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся благодійний бал «Я маю мрію» для дітей з обмеженими фізичними можливостями. 

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?