Дніпрян закликають ставати донорами

logo
233665_dniprjan_zaklikajut_stavati_donorami.jpeg


Дніпрян закликають ставати донорами

Протягом тижня, з 19 по 23 березня, у Дніпрі відбудеться донорська акція зі збору крові. Національний корпус Дніпра спільно з Громадською організацією «Разом UA» запрошують всіх бажаючих долучитися до здачі крові. Про це сьогодні, 12 березня, під час прес-конференції розповіли організатори акції, передає Дніпроград. 

«Мета цієї акції не зібрати певну кількість крові, а популяризувати донорство в Україні, зокрема і у Дніпрі. По мірі розвитку фармакології було відкрито безліч ліків, а кров донорів все так само необхідна і незамінна. В Україні немає такої лікарні або шпуталю, в якій би не застосовувалося переливання крові або її препаратів. Тому потреба в донорській крові завжди дуже велика», — розповів голова громадської організації «Разом UA» Максим Карамушка.

Донорами крові можуть стати усі бажаючі при відсутності протипоказань. При собі необхідно мати паспорт з пропискою у Дніпропетровській області та ідентифікаційний код.

«Донором крові може стати будь-яка здорова людина, яка не має протипоказань до здачі крові, віком від 16 до 60 років та з вагою більше ніж 50 кілограм. Напередодні ввечері бажано не вживати жирну їжу та протягом двох днів не вживати спиртні напої. У день кроводачі радять випити зранку солодкий чай з печивом», — повідомила завідуюча донорським центром обласної станції переливання крові Ірина Сутуліна.

Здати кров можна протягом 19 — 23 березня за адресою проспект Богдана Хмельницького 18.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?