Дніпрян закликають не бути байдужими (Фото)

logo

У Дніпрі волонтери звернулися до небайдужих жителів міста – саме від таких людей залежить життя маленьких цуценят. Ці руді тваринки пережили багато горя. Народилися вони  біля дороги, де були зовсім нікому не потрібні. Цуценята в тримісячному віці перенесли важке захворювання. Зараз вони теж потребують вашої допомоги! Розповідають волонтери «Верности».

«Подивіться в їх очі, в них стільки болю, стільки страждань. Вони до цих пір не можуть повірити в те, що люди до них ставляться добре. Ці милі цуценята не можуть повністю довіритися людині. Зараз вони знаходяться на платній перетримці, в безпеці. Но за їх перебування там треба платити, а грошей на всіх малят не вистачає. Будь ласка, не проходьте повз цуценят. Допоможіть оплатити їх перетримку ще на деякий час, щоб вони могли добре соціалізуватися, довіритися людям, дочекатися своїх господарів», — пишуть волонтери.

Можливо, ви хочете подарувати комусь з рудих цуценят домівку, тепло и любов? Тоді пишіть нам скоріш!

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для руденьких»Або на поточний рахунок организації:№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)ЕГРПОУ: 36365434Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТБанк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. ДніпроМФО: 305299Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для руденьких»ЦЕ ВАЖЛИВО!ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

Поделиться ссылкой: