Дніпрян просять допомогти врятувати життя військовому з УДА

logo
254031_dniprjan_prosjat_dopomogti_vrjatuvati_zhi.jpeg


Дніпрян просять допомогти врятувати життя військовому з УДА

Один з бійців УДА потребує термінової допомоги. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла волонтерка-медик, командир батальйону «Госпітальєри» Української добровольчої армії Яна Зінкевич, передає Дніпроград.

«Один з наший бійців УДА захворів на гепатит С. Це людина багатьом відома, доброволець з 2014 року (спочатку в лавах ПС, опісля в лавах Уда. Бієць 5 бату Уда. Ми вже зробили всі аналізи та йому призначили лікування», —  повідомила Яна Зінкевич.

Волонтерка зазначає, що гепатит С вилікувати тяжко, але це можливо. Молодик захворів на гепатит лише декілька місяців тому, тож гарантію виздоровлення дають майже стовідсоткову.

«Я знаю як ми українці з України та всього світу вміємо згуртовуватись бі»ля чужої біди. Тому і тут, ми не можемо пройти повз, а маємо дати шанс захиснику України та патріоту, який був готовий загинути за кожного з вас, і робитиме це далі після лікування — вижити та бути здоровим! Загально все поки йде по наміченому плану, але без вашої допомоги нажаль не обійтись», — переконана Зінкевич.

Наразі необхідно придбати ліки на перший трьохмісячний курс. Майже всі питання уже закриті, потрібно купити 3 упаковки препарату по 300$ кожна.

«Відповідаючи наперед на запитання, він, як і всі ми з УДА, не має УБД, під безкоштовні програми для АТО він не потрапляє. Це дуже хороша люди, що втрачає своє здоров‘я за всіх, хто має щастя не знати горя війни. Він повинен жити! Як ця людина стала на захист вас, станьте ви на захист його здоров‘я та врятуйте його життя та його майбутню сім‘ю», — закликала волонтер.

Реквізити для допомоги:5168 7422 1694 9689 Яна Зінкевич (ми відкрили окрему картку для цього бійця, для його цілових потреб)

Для переказів з-за кордону:Western Union та Money Gram: ПІБ (латин): Yana Zinkevich (обов’язково зазначити для кого).

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?