Дніпрян попереджають про активізацію квартирних шахраїв під час новорічних свят

logo
210409_dniprjan_poperedzhajut_pro_aktivizaciju_k.jpeg


Дніпрян попереджають про активізацію квартирних шахраїв під час новорічних свят

За 2017 рік у Дніпропетровській області було скоєно 1808 крадіжок. Це на 400 більше, ніж у минулому році. Про це під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» розповів начальник центру технічної охорони в Дніпропетровській області Сергій Фірсов, інформує Дніпроград.

За словами експерта, найбільше крадіжок було скоєно в Шевченківському і Чечелівському районах Дніпра.

«Кількість квартирних крадіжок у Дніпропетровській області зросла на 400 крадіжок у порівнянні з минулим роком. У Дніпрі квартирні крадіжки найчастіше відбуваються в Шевченківському і Чечелівське районах. За 2017 рік у Шевченківці сталася 41 крадіжка, а в Чечелівське 65. Зараз в регіоні нами під охорону взято понад 12 тис. об’єктів всіх форм власності», — розповів Фірсов.

Також він наголосив, що кількість квартирних крадіжок, як правило, збільшується під час святкових днів. Саме у ці періоди люди виїжджають за місто, залишаючи житло без нагляду. 

«З досвіду своєї роботи, на свята кількість спроб проникнення в оселі з метою пограбування завжди збільшується. Для того щоб ваша квартира і все нажите майно залишалося з вами, необхідно проявляти обережність і завбачливість. Бажано підключити сигналізацію, закривати вікна та двері на усі замки. Також якщо на свята вас не буде вдома, лишіть увімкнутим світло», — розповів Сергій Фірсов.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині кредитні шахраї ошукали 77 осіб.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?