Дніпрян кличуть на роботу в нове комунальне підприємство «Екополіс»

logo
223823_dniprjan_klichut_na_robotu_v_nove_komunal.jpeg


Дніпрян кличуть на роботу в нове комунальне підприємство "Екополіс"

У травні 2018 році у Дніпрі розпочне роботу нове комунальне підприємство «Екополіс», яке займатиметься питанням вивозу твердих побутових відходів із подвір’їв міста та стежити за станом сміттєвих баків. Про це сьогодні, 7 лютого, під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» розповів заступник міського голови Михайло Лисенко, інформує Дніпроград.

Нещодавно у соцмережі Михайло Лисенко анонсував створення нового комунального підприємства, яке вирішить проблему переповнених сміттєвих баків у Дніпрі. Причиною такого рішення стала систематична недбалість до роботи компанії Дніпркомунтранс, яка за останнє півріччя не змогла впоратись із систематичним та якісним вивозом відходів.

«Місто не може бути заручником одного підприємства. Тому ми створюємо конкурентоспроможне підприємство. Нове КП має назву «Екополіс». Для цих цілей до травня Дніпро придбає 29 сміттєвозів і шість тисяч сміттєвих контейнерів. Зараз ми набираємо штат працівників — це близько 350-400 чоловік. Заробітна плата водія складатиме приблизно 10 тисяч гривень, звичайного робітника — 6 тисяч гривень. Тож усіх, хто зацікавився — запрошуємо до співпраці», — розповів Лисенко.

Також Лисенко наголосив, що тариф на вивезення сміття в Дніпрі поки підніматися не буде, через погану якість послуги, що надається Дніпрокомунтрансом. Проте, коли налагодиться робота і покращитися вивезення сміття, планується переглянути тарифів.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?