Дніпрянин у Варусі сховав перепелину тушку та стейк риби у кишені, бо забув гроші вдома — що вирішив суд

logo

ВарусЧоловік викрав у Варусі продукти, бо забув гроші вдома

Чоловік своїми діями завдав супермаркету Варус збитків на 1 369 гривень

Чоловік намагався винести з Варусу перепелину тушку та стейк сьомги,
але його зупинила охорона. Він пояснив, що пішов на крадіжку, бо не взяв з собою гроші у супермаркет. Про це йдеться у вироку Бабушкінського районного суду Дніпропетровська (юридична назва суду), опублікованому 4 липня 2024 року.

23 травня 2024 року приблизно о 20:25 чоловік у приміщенні супермаркету «Варус-1» взяв перепелину
тушку, вагою 1,038 кг, вартістю 249 гривень та стейк сьомги, вагою 1,186 кг, вартістю 1 120 гривень, а всього на загальну суму 1 369 гривень та з викраденим товаром, намагався покинути місце скоєння злочину. Його затримала охорона при виході з магазину.

Чоловік повністю визнав свою вину. За його словами, 23.05.2024 року він зайшов до супермаркету «Варус», щоб придбати продукти, але коли вибрав
товар, зрозумів, що не взяв з собою гроші. Тоді громадянин вирішив товар викрасти і сховав перепелину тушку та стейк риби у кишені верхнього одягу. З прихованим майном направився до виходу з магазину, де його затримала охорона. Товар повернув. В скоєному щиро кається і просить суворо не карати.

Яке покарання обрав суд? 

Суд визнав чоловіка винуватим у вчинені кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді
позбавлення волі строком на 5 років. На підставі ст. 75 КК України його звільнили від відбування основного покарання з випробуванням, якщо він протягом 1 року іспитового строку не скоїть нового злочину, зобов’язавши повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи та навчання, періодично з’являтися для реєстрації в уповноважений орган з питань пробації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.