Дніпрянин Ілля Кунін побив національний рекорд U23 з бігу на 3000 метрів

Наш земляк Ілля Кунін став першим легкоатлетом України у віковій категорії U23, який пробіг 3000 метрів швидше, ніж за вісім хвилин, і тим самим перевершив національний рекорд у цій віковій категорії та поліпшив свій найкращий результат більше, ніж на 20 секунд.

Kunin-Illya-Boston

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України. В ніч з 26 на 27 січня за київським часом Кунін виграв забіг В на дистанції 3000 метрів на змаганнях у Бостоні з часом 7:55.54 хв і майже на п’ять секунд випередив найближчого переслідувача американцяЛюка Джонсона (8:00.38 хв). Зазначимо також, що у фіналі А лише троє атлетів подолали дистанцію швидше, ніж українець, а переможцем став Ґабріель Санчес зі США (7:54.36 хв). Для дніпровського спортсмена старт у Бостоні став першим цього року й першим з бігу на 3000 метрів у приміщенні, починаючи з 2022-го.