Дніпряни стали призерами Чемпіонату світу з ракетомоделювання

Дніпровські конструктори у складі збірної України здобули нагороди на Чемпіонаті світу з ракетомоделювання. Загалом національна команда привезла додому 14 медалей, 6 з яких – “золоті”.

Про це розповідає Відкритий із посиланням на пресслужбу ГО “Асоціація Ноосфера”.

Змагання проходили у місті Остін, штат Техас, США. У них взяли участь ракетомоделісти із 17 країн. Наші юніори у
загальнокомандному заліку посіли друге місце. Понад те, всі спортсмени української збірної повернулися додому з медалями.

Перше місце у класі S1A — моделі ракет на висоту польоту, вибороли дніпряни Софія Фісун та Родіон Струзман у складі збірної України. Ще одне “золото” у класі S5B — моделі-копії ракет на висоту польоту, також завоювала Софія Фіcун.

“Срібну” нагороду в командному заліку у класі S4A — моделі планерів із прискорювачем на тривалість польоту, вибороли Родіон Струзман,
Софія Фісун та Михайло Дубровний.

В індивідуальному заліку першысть серед юніорів у класі S1A — моделі ракет на висоту польоту здобула Софія Фісун. Також дівчина здобула “золото” ы у жіночому заліку в цьому ж класі.

“Всі учасники команди пишаються, що змогли гідно представити Україну на міжнародних змаганнях. Усього ми здобули 14 медалей, і кожен повернувся додому з нагородою. Результат доводить, що українці – космічна нація, із сильним за потенціалом в інженерії та
технологіях. Це мотивує до подальшого зростання та нових перемог на міжнародній арені”, – сказав переможець у класі моделей ракет із вантажем Олександр Радченко.

Збірна України з ракетомоделювання виборола на Чемпіонаті світу 6 золотих медалей

Софія Фісун визнана найкращою учасницею Чемпіонату світу в жіночому заліку.

Раніше ми писали, що плавець із Дніпра Денис Кесіль завоював ліцензію на Олімпіаду-2024 у Парижі.