Дніпрянка отримала золоту медаль Європейської академії наук, мистецтв та літератури

logo

Дніпрянка Олександра Чепішко стала лауреаткою Європейської академії наук, мистецтв та літератури у Франції.

Про це повідомляє Відкритий.

До участі у традиційному заході конкурсантів з більш ніж 40 країн Європи рекомендували культурні організації. Олександра представила Асоціацію діячів естрадного мистецтва України.

За словами новоспеченої лауреатки, комісія оцінює активністьтворчої діяльності учасника, його участь у міжнародних конкурсах, благодійності, а також наявність здобутків в тій галузі, яку він представляє.

Олександра була визнана кращою одразу у двох номінаціях: за вагомий внесок у наукові дослідження та за мистецькі заслуги. Її нагородили золотою медаллю.

«Минулого року я отримала Орден «За вірність національній ідеї». Також милого року мені пощастило отримати почесне звання «Заслужена артистка естрадного мистецтва України». Всі ціздобутки я вказувала. Труднощі були в тому, що чіткі критерії оцінювання відсутні. Тобто мені сказали написати резюме і есе про розвиток мистецтва в Україні. Я довго обмірковувала зміст, а написання тексту зайняло кілька днів. Так трапилося, що мистецтво і наука дуже тісно переплітаються в моєму житті, тому я написала про обидві ці галузі. Я досить досвідчений науковець, а ось у професійному музичному мистецтві тільки роблю перші кроки. Тому, якщо чесно, я не сподівалася на якусь відзнаку», –розповіла журналістам Відкритого Олександра Чепішко.

Дніпрянка отримала золоту медаль Європейської академії наук, мистецтв та літератури - рис. 1

Олександра Чепішко

Дніпрянка отримала золоту медаль Європейської академії наук, мистецтв та літератури - рис. 2

Олександра – кандидат психологічних наук (PhD), практикуючий психолог, автор численних наукових статей, монографії. Зараз здобуває ступінь магістра зіспеціальності «Академічний спів»,  є членом Асоціації діячів естрадного мистецтва України, бере активну участь у музичних і благодійних заходах Дніпра.

Європейська академія наук, мистецтв і літератури (Academie Europeenne des Sciences, des Arts et des Lettres, AESAL) — це міжнародна організація, створена в 1979 р., що об’єднує понад 300 членів національних академій і 72 лауреатів Нобелівської премії з 54 країн.

Підписуйтеся нанаш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.