Днепропетровская филармония радует своей ноябрьской афишей

logo

Днепропетровская филармония радует своей ноябрьской афишей

Короткі анонси концертів  на листопад 2017 Дніпропетровської філармонїї ім.Когана

 

02.11(червер) 19:00

«Whitney Houston» з циклу концертів, присвячених світовим зіркам популярної музики

Виконавці: фіналістка «Фабрики зірок» Ольга Вороніна (вокал), вокал-шоу «Консонанс», Ігор Наумов (саксофон), шоу-гурт «Джем-Сі», шоу-балет «Каданс», танцювальний гурт Trance Dance

У залі гасне світло, на екрані  з’являється  знайомий образ, звучить і  зачаровує музика — саме так починається шоу програма, присвячена  неповторній Уїтні Хьюстон — співачці з дивним голосом … Напевно, сьогодні не знайдеться на світі такої людини, яка хоча б раз не чула  пісень цієї великої  співачки.  Її знають усі. Саме тому в нашій сьогоднішній програмі ми постараємося  розповісти про Уїтні  Хьюстон як про жінку, яка просто була собою — чарівною і жахливою, мінливої ​​ю та  суперечливою.

Уїтні Хьюстон — велика виконавиця, яку світ втратив в 2012-му році. Ще за життя вона стала легендою. Уїтні, з її феноменальним голосом і емоційною глибиною стала першою афроамериканкою, яка підкорила велику сцену і здобула повсюдну світову славу.

Програма, поставлена ​​про неї в Дніпропетровській філармонії, це розповідь про її нелегку долю і становлення, наповнена піснями як самої Уїтні, так і піснями і музикою тих років. Звучить музика: яскрава і різноманітна, як і сам Хьюстон. Всі учасники цього шоу вкладають в своє виконання частинку своєї душі, так само як це робила вона.

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

 

05.11 (неділя) 18:00

Музична комедія «Радіо Час»

Виконавці: Ольга Вороніна, Катерина Миколайко, Анатолій Корольов, Дар’я Полякова, Валерія Вороніна, Віталій Горб, Олексій Бутенко, шоу-балет «Каданс»

Дніпропетровська філармонія надає слухачу не тільки академічну музику, а ще й пробує себе у постановці мюзиклів! «Радіо час» це мюзикл, напів комедія, з великою часткою імпровізації. Найнесподіваніші повороти сюжету, веселі і курйозні ситуації, улюблені пісні ви почуєте, але можете їх не впізнати! А ще ви їх почуєте так, що вам спаде на думку почати співати, співати так красиво, як роблять наші солісти. У головних ролях цього дійства фіналістка «Фабрики зірок-6» Ольга Вороніна, Анатолій Корольов, Катерина Миколайко, Дар’я Полякова. Ласкаво просимо спробувати і себе у ролі постановника мюзикла.

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

07.11(вівторок) 19:00

Концерт джаз-оркестру «DNIPRO BAND»  

Диригент – Юрій Іщенко

Олена Ледовська вокал

Роман Таранцов вокал

Юлія Мандич вокал

https://youtu.be/dmE2PpFserk

Ми знаємо, що джаз виник у США серед пригнобленого, безправного негритянського населення, серед нащадків чорних рабів, яких насильно вивозили зі своєї батьківщини. В результаті переносу негритянської вокальної музики і ритму в інструментальну сферу народилася нова оркестрова музика — джаз.

Основні особливості джазу — це імпровізаційність і свобода ритму, вільне дихання мелодії. Музиканти джазу повинні вміти імпровізувати або колективно, або соло на тлі срепетированого акомпанементу. Що ж стосується джазового ритму (він позначається словом свінг від англійського swing- гойдання), то один з американських джазових музикантів писав про нього так:

«Це почуття натхненного ритму, який викликає у музикантів відчуття легкості і свободи імпровізації і дає враження нестримного руху всього оркестру вперед з безперервно зростаючою швидкістю, хоча фактично темп залишається незмінним».

З часу свого виникнення в південному американському місті Нью-Орлеан джазвстиг пройти величезний шлях. Він поширився спочатку в Америці, а потім іу всьому світі. Він перестав бути мистецтвом негрів: дуже скоро в джаз прийшлибілі музиканти. Імена видатних майстрів джазу відомі всім. Це ЛуїАрмстронг, Дюк Еллінгтон, Бении Гудмен, Глен Міллер. Це співачки ЕллаФицджералд і Бессі Сміт.

Музика джазу вплинула на симфонічну та оперну. Американський композитор Джордж Гершвін написав «Рапсодію в стилі блюз» для фортепіано з оркестром, використовував елементи джазу своєї опери «Поргі і Бесс».

Джаз є і у нас в країні. Перший з них виник ще в двадцяті роки. Це був театралізований джаз-оркестр під керуванням Леоніда Утьосова. На багато років пов’язав з ним свою творчу долю композитор Дунаєвський. Напевно, ви теж чули цей оркестр: він звучить у життєрадісному вимірі, і досі користується успіхом фільм «Веселі хлопці».

На відміну від симфонічного оркестру в джазі немає постійного складу. Джаз — це завжди ансамбль солістів. І навіть якщо випадково склади двох джазових колективів співпадуть, все таки зовсім однаковими вони бути не можуть. Адже водному випадку кращим солістом буде, наприклад, трубач, а в іншому виявиться якийсь інший музикант.

Так і в нашому оркестрі DNIPRO BAND. Минають роки, уходять одні музиканти, долучаються інші. Тому, наш оркестр в новому сезоні знов зазвучить по-іншому. По-новому, тому що джаз народжується тільки в мить його створення, мить імпровізації, мить єднання духу свободи, музикантів та вас, наші дорогі слухачі!

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

 

09.11 (четвер) 19:00

Концерт-присвята «Муслім Магомаєв»

Виконавці: Олена Ледовська (вокал), Вадим Кочетков (вокал), Катерина Миколайко (вокал), Руслан Супряга (вокал),  Зінаїда Чепа (вокал), Вокал-шоу «КОНСОНАНС», Олександр Мирошниченко (вокал), Влад Мартинов (вокал), шоу-група «Джем Сі», шоу-балет «КАДАНС»

Цей концерт – присвята великій людині, чоловіку, який розбивав серця жінок своїм чарівним баритоном, топив у морі, вперше ми почули The Beatles у його виконанні і, звичайно, всі підспівували трубадуру з Бременських музикантів.

Муслім Магомаєв народився 17 серпня 1942 року в Баку. Закінчив музичну школу по класу фортепіано, потім музичне училище, після — Бакинську консерваторію по класу вокалу. Вперше Магомаєва помітили на молодіжному фестивалі в Гельсінкі в 1962 році, де він став лауреатом за виконання пісень «Бухенвальдський набат» і «Чи хочуть росіяни війни». У 1963 році своїми концертами Магомаєв буквально підкорив Москву. Успіх був приголомшливий. Він вільно володів не тільки естрадним, але і оперним матеріалом. У 1964 році він поїхав на річне стажування в Міланський оперний театр «Ла Скала».

Після Мілана він виступав в найбільших містах Радянського союзу. У 1966 і 1969 роках гастролі Магомаєва з великим успіхом пройшли в знаменитому театрі «Олімпія» в Парижі. Співак брав участь у всіх головних урядових концертах та святкових програмах на радянському телебаченні. Генсек компартії Леонід Брежнєв особливо любив слухати в його виконанні італійську пісню «Белла, чао.

Звання Народного артиста він отримав в 1973 році, коли йому виповнився 31 рік. У 1975 співак створив Азербайджанський державний естрадно-симфонічний оркестр і був його беззмінним художнім керівником до 1989 року. Магомаєву вдалося популяризувати сучасні західні напрямки в музиці, які піддавалися гонінням з боку вищого партійного керівництва країни. Саме в його виконанні з великої сцени вперше в Радянському Союзі прозвучала пісня «Yesterday» легендарної групи «The Beatles». Магомаєв складав музику, брав участь в зйомках фільмів:»Співає Муслім Магомаєв», «Нізамі», «Москва в нотах», часто гастролював за кордоном. Пісні в його виконанні — «Елегія», «Дякую тобі», «Мелодія», «Ноктюрн» і сотні інших стали хітами, які завдяки виконавцю будуть популярні ще багато років. Співак виконував провідні партії в операх «Тоска» Дж. Пуччіні, «Чарівна флейта» і «Весілля Фігаро» Моцарта, «Севільський цирульник» Дж.Россіні, «Отелло» і «Ріголетто» Дж. Верді, «Фауст» Ш. Гуно, «Алеко» С. В. Рахманінова, «Євгеній Онєгін» П. І. Чайковського, «Паяци» Р.Леонкавалло «. Голосом Магомаєва співає любовну серенаду Трубадур в популярному мультфільмі «По слідах бременських музикантів «.

Репертуар одного з найпопулярніших співаків країни був надзвичайно різноманітний — естрадні пісні, оперні арії, російські романси, популярні шлягери західних композиторів, неминуча для того часу патріотична патетика. Державні нагороди та премії чергувалися з міжнародними — перша премія на фестивалі в Сопоті, «Золота пластинка» в Каннах. Будь-яка оперна арія, будь-яка пісня в його виконанні — це завжди було і є очікуване чудо.

Наш обов’язок — зберегти пам’ять про цю велику людину, блискучого співака, прекрасного актора і композитора для майбутніх поколінь.

Муслім  серед нас, хоча і покинув цей світ ось уже дев,ять років тому. Магомаєв — знаковий співак, один з корифеїв і кращих голосів радянської естради. Його Сильний баритон, талант, яскрава зовнішність, теплий погляд і посмішка, з якою він виходив на сцену і зустрічав тих, хто прийшов на його концерт, приголомшлива працездатність і відкритість для людей, зробили артиста в короткий термін улюбленцем всіх, хто любить музику. Сьогодні, ми гостро відчуваємо втрату цієї Світлої людини. Така внутрішня краса його душі, його приголомшливий талант, який він щедро дарував людям,у ньому було все геніально і красиво.

Відрадно, що з роками нічого не втрачено, навпаки, в рази примножилася кількість шанувальників таланту Великого Музиканта! Серед них безліч молоді. Молоде покоління відкриває для себе ім’я «Муслім Магомаєв». Його творчість цікава і сучасна. А значить, життя триває. Творча спадщина, яку залишив Маестро для нас — це безцінний подарунок. Він дарує натхнення людям. Навіть відстань не перепона, він продовжує співати нам свою рапсодію Любові ….

Такі зірки не гаснуть. Багато шанувальників музики будуть знову і знову відкривати для себе чудову творчість композитора і співака Мусліма Магомаєва.

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

12.11 (неділя) 18:00

Концерт академічного симфонічного оркестру

Солістка- лауреат міжнародного конкурсу Марія Пухлянко (фортепіано)

В програмі: Моріс Равель Концерт для фортепіано з оркестром Соль-Мажор, Друга сюїта з балету «Дафніс і Хлоя», Ц.Франк Симфонія ре-мінор. Диригент — народний артист України Аллін Власенко

Марія Пухлянко — старший викладач кафедри спеціального фортепіано № 2 НМАУ імені П.І.Чайковського,  магістр музичного мистецтва, кандидат мистецтвознавства.

Лауреат та призер багатьох Міжнародних конкурсів, в т.ч. Міжнародного конкурсу Les Cles d’Or du Piano (Париж, Франція, І премія), Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця (Київ, Україна, ІІІ премія), Міжнародного конкурсу “Klavier zu 6 Handen”, (Марктобердорф, Німеччина, І премія).

За творчу активність була багаторазово відзначена персональною стипендією Президента України, премією Кабінету міністрів України за внесок молоді в розбудову держави в номінації “За творчі досягнення”, стипендіями зарубіжних мистецько-культурних установ.

Має багатий досвід гри з провідними симфонічними оркестрами України під орудою Народних артистів України В.Сіренка, М.Дядюри, В.Здоренка, В.Реді, Заслужених діячів мистецтв України М.Лисенка, І.Палкіна, М.Сукача та ін. з різноманітним репертуаром.

Виступає на престижних концертних сценах з сольними програмами (в т.ч. у Колонному залі ім. М.Лисенка Національної філармонії України), здійснила ряд фондових записів на українському радіо. Записала два компакт-диски — «Слов’янська мініатюра» та «Фортепіанні концерти у супроводі Ансамблю солістів SOLO ПЛЮС». Володіє широким, різноманітним репертуаром, до якого входить велика кількість творів західноєвропейської та вітчизняної класики. Приймає участь у значних концертних проектах України.

Марія Пухлянко з великим успіхом представляє українське фортепіанне мистецтво у США, Японії, Німеччині, Італії, Хорватії, Франції, Росії, Угорщині, Великій Британії, Австрії, Польщі, Фінляндії, Грузії, Голландії, Данії, Іспанії.

Аллін Григорович Власенко — український диригент. Народний артист України, професор Національної музичної академії ім. Чайковського, диригент симфонічного оркестру Національної опери. У 1961 році Аллін Власенко закінчив Харківську консерваторію, в 1966 році — аспірантуру Київської консерваторії, з 1965 року — її викладач. 1966-1971 рр. — диригент Державного симфонічного оркестру УРСР, з 1971 року — Національної опери України. А.Власенко диригував такими знаменитими симфонічними оркестрами, як Симфонічний оркестр Санкт-Петербурзької філармонії, Національним академічним симфонічним оркестром Москви, Державним філармонічним оркестром Куби; диригував оркестрами Токійської, Будапештської, Хорватської, Словенської опер. Значний внесок зробив маестро, працюючи в провідному симфонічному оркестрі України, і в розвиток сучасної української музики, здійснивши першопрочитання ряду симфонічних і камерних інструментальних творів Б.Лятошинського, В.Кирейка, М.Дремлюгі, К.Домінчена, Г.Майбороди, Є.Станковича та ін. В оперному і балетному репертуарі Алліна Власенко понад 50 вистав: твори вітчизняної та зарубіжної класики, сучасних композиторів. Більшість з них — це класична балетна спадщина, на якій він останні десятиліття зосередив свою творчу зацікавленість, здійснивши, як диригент-постановник ряд прекрасних музичних інтерпретацій.

Дніпропетровський академічний симфонічний оркестр налічує багато славних сторінок творчої співпраці з видатними музикантами сучасності: Емілем Гіллельсом, Леонідом Коганом, Давидом Ойстрахом, Святославом Ріхтером, Наталією Гутман, Львом Оборіним, Андрієм Петровим, Яковом Заком, Станіславом Нейгаузом, Богодаром Которовичем. Протягом тривалого часу творчі стосунки пов’язували цей колектив з відомими композиторами: Л. Ревуцьким, Б. Лятошинським, А. Штогаренком, Г. Майбородою, А. Хачатуряном, Т. Хренніковим. За диригентським пультом оркестру стояли композитори: Рейнгольд Глієр, Ісаак Дунаєвський, Арам Хачатурян, Отар Тактакішвілі і видатні диригенти Олександр Гаук, Юрій Фаєр, Натан Рахлін, Карл Еліасберг, Анатолій Климов. Цілий ряд міжнародних фестивалів, в яких брав участь Дніпропетровський симфонічний, показав, що оркестр готовий гідно представляти українське мистецтво на світовому рівні.

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

15.11 (четвер) 19:00

Відкриття «Коган-театру» Прем`єра!

Музична вистава «Фабула. Незакінчена п`єса»

актори — Iгор Тiтов, Наталія Коваленко, Дарiя Терницька, Антон Перезимник

Автор п’єси та музики — Антон Архіпов

Чоловік, Жiнка і… Пташеня. Хто вона? Муза? Совість? Примха Автора, чи може бути дочка, яку, в очікуванні кращих часів і гонитві за комфортом, акторська пара так і не зважилася народити? Це не важливо. Фабула — це зворушлива, але разом з тим не позбавлена ​​іронії музична драма про акторське життя, де минуле замінило сьогодення, а забутi надії рiк вiд року все бiльше припадають пилом на антресолях.

Після вистави передбачається живе неформальне спілкування з артистами та режисером.

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

19.11 (неділя) 12:00

Дитячий симфонічний абонемент

В програмі: Симфонічна казка «Пригоди Алладіна», А.Хачатурян, М.Римський-корсаков , М.Мусоргський, С.Рахманінов, О.Бородін, М.Глінка

Диригент-лауреат міжнародного конкурсу Іван Чередніченко

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

19.11 (неділя) 18:00

Музична вистава «Barry sisters»  

Солісти: Юлія Мандич, Зінаїда Чепа, Роман Таранцов (вокал), Ольга Аванесова (скрипка)  Режисер-постановник – лауреат премії А.Штогаренка Олена Цьопич.

Стукають по бруківці дніпровських вулиць каблучки, веде нас по вулицях нашої пам’яті син бідного єврейського ремісника, «шевця без чобіт» (Володимир Щербак). Немає часу, змішалися епохи. І, ніби біжать промені, яскраво висвічуються в пам’яті сторінки з життя улюбленого міста. Міста багатьох національностей, міста, що дав світові безліч талантів: письменників, поетів, музикантів, вчених і інженерів.

А в майстерні шевця звучить старенький патефон. І платівка «Співають сестри Беррі». Співають, насправді живі голоси солісток Дніпропетровської філармонії, сестер Юлії Мандич і Зінаїди Чепи, ось звучать вони так само, сплітаючись воєдино. Але пісню «Ву НЕМТ мен а біселе Мазл» («Де взяти мені трошечки щастя») сестри співають все-таки по-російськи, зате інші звучать на ідиш, івриті, англійською — так само, як співали їх сестри Беррі, в тому ж «свінговому» стилі. Яскраве, повне зачаровуючої енергетики виконання наповнює зал, глядачі раз у раз зриваються на оплески. Адже всі пісні добре знайомі, ми любили їх в дитинстві і юності, любимо і зараз. Як не впізнати в сумних звуках скрипки знамениту «Койші цигаркового» (Ольга Аванесова). Як не впізнати веселе попурі великодніх пісень «Дай даейну» (Нам було б досить), адже ми ці пісні співаємо щороку. Як не подпеть трішечки застільної «Лехаим» (За життя), весільної «Йо Майн лібе тохтер» (Так, моя улюблена дочка) і звичайно, сумною «Ві з дус Гесселем» (Де ця вулиця). Цю пісню всі знають, по-російськи, але далеко не всі знають, що мова-то йде про погром. Повернувся хлопець в рідне містечко, і не може знайти ні кохану дівчину, ні рідного дому. Всі загинули. Але «Сестри Беррі» все-таки повернули пісні статус шлягера, присвяченого нещасливому коханню і зраді, ось в їх манері пісню виконують Юлія Мандич і Зінаїда Чепа.

А ось «Аідіше мамі» (Моя єврейська мама) популярна давно і міцно. Співає її ще один соліст філармонії — Влад Мартинів. У його ж чудовому виконанні звучать дитяча пурімська пісенька «Чірібім-чірібом» і «Хава Нагіла» (Давайте радіймо) — старовинна хасидська мелодія, записана і оброблена одним з метрів сучасної ізраїльської музики Авраамом Цві Ідельсоном.

І, звичайно ж, не обійшлося без повсюдно популярної «Бай світ біс ту Шейн» (Для мене ти найулюбленіша), одеського «Шмаровозніка» і лагідною пісеньки «Їх ХОБ дих цу філ ліб» (Я тебе так сильно люблю).

У фіналі звучить привітальна пісня «Хевейну Шалом Алейхем», як привітання всім глядачам і нашому улюбленому місту.

Хочете зарядитися позитивною енергією, забути на час турботи і хвороби? Не ходіть до псіхолагів, а сходіть, мабуть, в філармонію, на спектакль «Сестри Беррі», пройдіться вулицями нашої пам’яті. А якщо ви молоді — по вулицях, де пройшло дитинство ваших батьків, разом з талановитими і яскравими співаками і шоу-балетом «Каданс». Їй-богу, допомагає.

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

21.11 (вівторок) 19:00

Вокал шоу Консонанс представляє нову программу ABBA

Режисер-постановник Олександр Соколовський, художній керівник – Євгенія Нічвєєва

45 років тому була заснована легендарна група АBBА. Весь світ і всі численні шанувальники відзначають цю дату. Хоча з 1982 року музиканти не виступають разом, щорічно розпродається майже три мільйони дисків їх пісень.

АBBА — програма, в якій ви почуєте головні світові хіти мегапопулярного шведського квартету. Артисти вокал шоу Консонанс, яких ви побачите на сцені, люблять і добре знають музику легендарної групи. Ми запрошуємо вас на наш концерт, навіть якщо ви були на концертах наших зарубіжних колег. Ви будете зачаровані тим, як співають АBBА українські красуні і красені!

Заряд романтизму, драйву і радості з 70-х років сьогодні, тут, зараз !

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

 

22.11 (середа) 19:00

Прем`єра! Життя як оперета – І.Кальман

Виконавці: Катерина Миколайко (сопрано) , Надія Миколайчук (сопрано), Роман Супряга (баритон) та Роман Таранцов (тенор) Шоу-балет «Каданс»

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

24.11 (п`ятниця) 19:00

Вокал-шоу КОНСОНАНС з програмою ВІА-МАНІЯ

Художній керівник – Євгенія Нічвеєва

Ведучий А.Корольов

 

https://www.youtube.com/watch?v=4GZ1fYg7Xo8

Ви почуєте версії пісень, віком «за тридцять» на слов’янських мовах. Вітчизняні «вокал-мюзик бенди», або, як у нас їх називали ВІА (вокально-інструментальні ансамблі) являли собою, часом дивний симбіоз офіціозної «культури» і молодіжної естради. «Самоцветы», «Веселые ребята» і «Синяя Птица», «Иверия», і «Аризонт», «Песняры» та «Смеричка», «Ялла» і «Земляне», «Кобза» та «Квіти» несли молодим людям актуальну для них музику від етно-фолку, до, нехай, по-радянськи причесаного, але, майже — року. Ера радянської молодіжної естради та ВІА завершилася з падінням «залізної завіси», з поворотом до цивілізації особою. Група «Машина часу» містичним чином пророкувала це своєю піснею «Поворот», написаної ще в далекі 70-е …

Каса: тел. (098) 303 64 12, (066) 945 87 18 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

28.11 (вівторок) 19:00

Концерт-шоу «Повернення акордеона»

https://www.youtube.com/watch?v=k4hKJFwgqMw&feature=youtu.be

 

Солісти — Володимир Зубань (акордеон), лауреат міжнародних конкурсів Зінаїда Чепа (вокал), Руслан Окара (вокал), інструментальне тріо, Ольга Аванесова (скрипка)

Режисер — народний артист України Іван Шепелєв

Унікальне музичне шоу! Ви дізнаєтеся про акордеон те, про що не можливо прочитати в Інтернеті і музичної енциклопедії. Інструмент — якому підвладне все, від високої класики до панк-року, інструмент — який може замінити весь оркестр. У програмі твори великих акордеоністів: Рішара Гальяно, Яна Табачника. Композиторів, які писали спеціально для Акордеону: Дмитро Табачников, Юрій Дранга, Геннадій Кандрашов, Карлос Гардель.

 

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

29.11 (середа) 19:00

Музичне шоу «Едіт Піаф. Душа Парижа»

Виконавці: Юлія Мандіч (вокал), Роман Таранцов (вокал), В. Зубань (акордеон), шоу-балет «Каданс», театр «Мім»

Творчість великої ПІАФ і в цей час бентежить серця і душі людей усього світу. Це неймовірно унікальна і не повторна жінка. Феномен таланту Піаф полягає не тільки в унікальності її манери виконання пісень, а й в умінні розпізнати талант у зовсім молодих і поки ще не відомих виконавців.

Життя Едіт розкрилось нам вразливою і пристрасною своєї стороною поза світлом софітів. Шанувальники відомої співачки і актриси часто говорять про те, що її недовге 48-річне життя було сповнене такою кількістю скорботи і драматичних подій, якої з надлишком вистачило б на кілька доль.

Біографія Піаф — це довга повість про людські емоції, і пристрасті, які терзали її як на екрані і за мікрофоном, так і в реальному житті, що складається з уявного нескінченного ланцюга романтичних уподобань, заміжжя і любовних інтриг. Як говорив сам Луї Жирарден: «Сорок вісім годин у присутності Едіт Піаф за своїм емоційним напруженням навіть сильніше, ніж один заїзд Тур-де-Франс».

Завдяки Едіт, світ дізнався такі імена, як: Ів Монтан, Шарль Азнавур, Серж Генсбур і інші.

Музичне шоу занурить Вас у тайни Парижу, міста, де завжди панує любов, де обов`язково здійснюються мрії!

Вул. Воскресенська (Леніна), 6, тел. (098) 303 64 12, (066) 945 87 18 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

 

 

30.11 (четвер) 19:00

Концерт симфонічного оркестру

Соліст – Олексій Гринюк (фортепіано) Великобританія

В програмі: І.Брамс Концерт для фортепіано з оркестром А.Брукнер Симфонія №7

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

Наталія Пономарчук — входить до числа найбільш затребуваних оркестрових диригентів в Україні. З 2003 року вона є художнім керівником та головним диригентом Дніпропетровського академічного симфонічного оркестру. Наталія Пономарчук також виступала в якості диригента на Міжнародних фестивалях, що проходять в Україні, зокрема, таких як «Київ М’юзік Фест», Київські літні музичні вечори, «Музика молодості», «Контрасти», тощо.

Євген Станкович, один з найвидатніших сучасних українських композиторів, написав про неї: «незважаючи на доволі молодий вік вона вже досягла рівня першокласного світового оркестрового диригента». Високі професійні якості та широкий репертуар принесли Наталії Пономарчук звання Заслуженого артиста України (2001). Вона є лауреатом Національного конкурсу диригентів ім. С. Турчака (м. Київ, 1998).

В якості гостьового диригента в рамках гастрольних турне Європою Наталія Пономарчук виступала в таких концертних залах, як Театро Реал, Аудіторіо Насіональ, Театро Зорзуела (Мадрид, Іспанія), Палац Музики Каталонії (Барселона, Іспанія), Театро Колонь (Корунья, Іспанія), Палац Мистецтв Королеви Софії (Валенсія, Іспанія), Конференц Центр та Концерт-хол (Більбао, Іспанія), Курсаал (Сан-Себастьян, Іспанія), Аудіторіо де Галіція (Сантьяго, Іспанія), Театро Монументаль (Лісабон, Португалія), Каса да Мусіка (Порто, Португалія), Сала Верді Консерваторіо (Мілан, Італія), Конгрес-хол (Варшава, Польща), Мегарон (Греція), Симфонічний оркестр Тіранського радіо (Албанія).

Олексій Гринюк український піаніст, народився в 1977году в родині не музикантів. Родом з Кіева. За цим музикантом давно закріпилася слава неповторного інтерпретатора класики, і на його концерт публіка збирається в очікуванні дива. І ці очікування завжди виправдовуються. Сьогодні його талантом захоплюється весь світ. Просто легенди ходять про його феноменальну  фортепіанну техніку, тонку музичну ерудицію, неймовірну працьовитість та приголомшливо відповідальне ставлення до професії. «Класична музика — як невичерпна скарбниця, тому чим раніше ви почнете виявляти до неї інтерес, тим більше ви про неї дізнаєтесь і отримаєте задоволення», — так говорив О.Гринюк в одному зі своїх інтерв’ю.

Записи його концертів транслюють багато радіостанцій і телеканали: BBC Radio, радіо Hessischer Rundfunk з Франкфурта, Radio France, Українське національне радіо, телеканали Китаю, Росії та України. Виключно талановитий піаніст є бажаним гостем престижних фестивалів — Cervantino в Мексиці, Dushniki Chopin Festival в Польщі, Kremlin Music Festival, Musica Sacra Maastricht Newport Music Festival, Rhode Island ir Mannes College International Keyboard Festival в Нью-Йорку.

Вул. Воскресенська (Леніна), 6, тел. (098) 303 64 12, (066) 945 87 18 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.

Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті

www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com

Вул. Воскресенська(Леніна), 6, тел. (098) 303 64 12, (066) 945 87 18 , 372 -96 -20, 372 -96 -40

24.10.2017