Дмитро Ярош відзвітувався про свою депутатську роботу у 2017 році

logo
212357_dmitro_jarosh_vidzvituvavsja_pro_svoju_de.jpeg


Дмитро Ярош відзвітувався про свою депутатську роботу у 2017 році

Народний депутат України та командир УДА Дмитро Ярош підбив підсумки своєї депутатської діяльності за 2017 рік. Відповідну інфографіку нардеп опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“За цей рік вдалося вирішити багато важливих питань, але й на наступний залишається спільною метою українців — завершити розпочату Революцією Гідності справу: очистити рідні землі від ворога та побудувати Українську Самостійну Соборну Державу”, — зазначається у повідомлені.

За Дмитро Ярошом закріплений 39 виборчий округ. Протягом 2017 року до народного депутата надійшло 1318 звернень, більша частина яких стосується матеріальної допомоги та порушень прав боку державних органів влади.

Завдяки сприянню нардепа та співпрацею із ДніпроОДА, 49 осіб отримали матеріальну допомогу, 34 виборці пройшли обстеження, а 27 — стаціонарне лікування в умовах клінічних лікарень.

Також від Дмитра Яроша за рік було направлено 19 ініціативних звернень до Міноборони, МВС, Мінсоцполітики, ДнпроОДА та інших держустанов щодо злочинного ставлення до озброєння, перегляду доцільності розміру штату міністерств, пенсійного забезпечення пільгових категорій військових тощо.

“Щиро вдячний команді своїх помічників за відмінну кропітку роботу”, — підкреслює нардеп.

Детальнішу інформацію можна дізнатися на світлинах, прикріплених нижче.

Зазначимо, що у Дніпропетровській області працюють шість громадський приймалень народного депутата України Дмитра Яроша:

м. Дніпро, пр. Яворницького, 71 офіс 309м. Синельникове, вул. Богми, 3с. Васильківка, вул. Партизанська, 150с. Петропавлівка, вул. Соборна, 23с. Покровське, вул. Яворницького, 119с. Межова, вул. Грушевського, 5.

Нагадаємо, раніше про свою депутатську діяльність відзвітувався і народний депутат Андрій Денисенко.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?Читайте также: