Дівчинка з Дніпра з синдромом Дауна, яку вдочерила американська родина, звернулася до біологічних батьків

logo

15-річна зірка “Голодних ігор” Софія Санчес із Дніпра звернулася до біологічних батьків, які відмовилися від неї, дізнавшись, що дівчинка народилася з синдромом Дауна.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на публікацію “Голос Америки”.

“Я пам’ятаю, якою я була самотньою і наляканою. Мене шокувало, що у мене не було батьків. Думаю, я дійсно просто сумую за своїми батьками.Я могла б поговорити з ними і сказати, що почуваюся чудово і маю велику родину, але ми все одно сумуємо за вами, і, гадаю, я хочу спитати: “А що було не так, чому ви так боялися мати доньку з синдромом Дауна?” — каже Софія.

"Синдром Дауна – це нестрашно": дівчина з Дніпра з синдромом Дауна, яка знялася в “Голодних іграх”, звернулась до біологічних батьків

Варто зазначити, що американські батьки вдочерили дівчинку у 2010 році, коли їй було 16 місяців. На той момент вона проживала в притулку у Дніпрі. У ційродині вже було троє синів. Народження останнього малюка, Хоакіна, який мав синдром Дауна, стало несподіванкою.

“Коли він народився, ми вирішили дізнатися все, що можна, щоб допомогти дітям з цим синдромом. Я натрапила на фотографію малюків. І я побачила цю фотографію Софії. Мене просто привабила ця фотографія. Я відчувала, що вона мене притягує. Я знала, що можу витратити гроші, щоб допомогти їй знайти сім’ю, а потім подумала: а чому б самій не стати цією сім’єю?” — поділиласяДженніфер Вараніні, прийомна мама Софії.

Дженніфер додала, що їхня з Софією мрія – повернутися в Україну і знайти її біологічних батьків.

Нагадаємо, що Софія Санчес із Дніпра знялася в “Голодних іграх” та стала обличчям ляльки “Барбі”.

Підписуйтеся на нашТелеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.