Дівчина, яка викинула свою кішку з восьмого поверху, отримала вирок

logo

Ветеринар провів патологоанатомічний розтин тварини і дійшов висновку, що кішка могла утримати суттєві травми при падінні з висоти - Дівчина, яка викинула свою кішку з восьмого поверху, отримала вирок

Ветеринар провів патологоанатомічний розтин тварини і дійшов висновку, що кішка могла утримати суттєві травми при падінні з висоти

Фото з відкритих джерел

Самарський районний суд Дніпра призначив один рік обмеження волі, замінивши на два роки випробувального терміну для дівчини, яка вчинила жорстоке поводження з твариною. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на вирок від 27 квітня.

Обвинувачена 21 березня близько 15 години 50 хвилин перебувала разом зі своєю кішкою у квартирі, де відпочивала на ліжку у спальній кімнаті. Через деякий час тварина справила природні потреби на це ж ліжко.

Це сильно розлютило дівчину і вона схопила тварину та викинула її з балкона квартири, яка розташована на восьмому поверсі будинку. Від падіння з висоти кішка загинула.

Ветеринар провів патологоанатомічний розтин тварини і дійшов висновку, що кішка могла утримати суттєві травми при падінні з висоти на тверду поверхню.

У суді обвинувачена повністю визнала вину.

Окремо суд заборонив обвинуваченій протягом двох років випробувального терміну виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації. Також вона повинна періодично повідомляти зазначений орган про зміну місця проживання, роботи.

Як повідомляв «Главком», Голосіївський районний суд Києва визнав винним 30-річного місцевого мешканця у жорсткому поводженні з тваринами (ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу) і призначив п’ять років позбавлення волі, яке замінив на три роки іспитового терміну.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва виніс виправдувальний вирок догхантеру Олексію Святогору, якого обвинувачували у закликах до розправи над бездомними тваринами.