Діти більше ніколи не обіймуть батька: на Луганському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Війна / Діти більше ніколи не обіймуть батька: на Луганському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини Діти більше ніколи не обіймуть батька: на Луганському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

Діти більше ніколи не обіймуть батька: на Луганському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

Безжалісна війна забирає життя відважних захисників, синів та дочок України, які стоять на захисті країни для збереження нашого мирного майбутнього. У Фейсбук-сторінці Днепропетровский Облавтодор повідомилитрагічну новину – на війні загинув Герой Сергій Нєкіпєлов, – пише «Наше Місто».

Життя відважного воїна обірвалося 14 січня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Сергій Васильович служив головним сержантом, командиром відділення інженерно-саперної роти.

У мирному житті Сергій був начальником філії “П’ятихатський райавтодор”.

У чоловіка залишилися дружина, діти, мати, брат.

Прощання з Сергієм відбулося сьогодні, 11 червня, на Алеї Слави м. П’ятихатки о09.00. Усіх бажаючих було запрошено віддати честь людині, яка поклала за нас життя, вишикуватися у живий коридор о 09:40 годині у с. Саївка (біля будинку загиблого) за місцем проживання за адресою: с. Саївка, вул. Калинова, 10.

Прощання відбудеться з Героєм відбудеться о 10.00. Поховають Воїна на кладовищі в с. Саївка, Саксаганської територіальної громади Кам’янського району о 11.00.

Фото: Фейсбук-сторінка Днепропетровский Облавтодор.

Нагадаємо, ранішеми писали, що на Луганському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини Олег Харенко. Він став на захист нашої країни з перших днів війни.