Діти з Прикарпаття відпочивають на Дніпропетровщині у військово-патріотичному таборі. ФОТО/ВІДЕО

logo
154227_diti_z_prikarpattja_vidpochivajut_na_dnip.jpeg


На базі Навчального центру Української добровольчої армії, що на Дніпропетровщині, відкрито військово-патріотичний табір для молоді. Саме туди і вирушили дітлах з Івано-Франківщини.

Військове містечко Української Добровольчої Армії в с. Великомихайлівка на Дніпропетровщині вже стало символічним місцем для добровольчого руху України. Саме звідси мужні воїни виїжджали на бойові операції по відвойовуванню Донбасу у російського окупанта, тут проходили бойове злагодження, навчання військовій справі, тут створювався медбат «Госпітальєри».

Цьогоріч командуванням УДА започатковано звання «Юний доброволець». У тижневій програмі виховання передбачені наступні дисципліни:

– історія українського війська;– історія добровольчого руху та становлення УДА;– стрілецька справа;– тактика малих груп;– мінна безпека;– тактична медицина;– мандрівка у с. Великомихайлівка (козацький постій, дуб Махна і ін.).

Табір розпочав роботу 1 липня, до занять з юними добровольцями разом з інструкторами НЦ УДА, залучаються воїни, які брали безпосередню участь в бойових діях визвольної війни на Донбасі.

До табору можна потрапити, записавшись в обласних штабах відокремлених підрозділів ГО «ДІЯ». Перелік тут.

З кожної області групу дітей супроводжують виховники, які перебувають з ними постійно. Саме вони тримають постійний зв’язок з батьками юних добровольців, адже під час вишкільного процесу користування мобільними телефонами обмежено.

Про звання «Юного добровольця» в Українській Добровольчій Армії розповідає Начальник штабу УДА Сергій Ільницький:

Схожі записи:

Калуш долучився до процесу децентралізації та отримав нові містобудівні повноваж…

У Коломиї відкрили нове приміщення ЦНАПу. ФОТО

Скільки людей зникло на Прикарпатті за останні п’ять років

На Прикарпатті автомобіль в’їхав у дерево: пасажир загинув на місці


А поделиться?