Діти під наглядом: у школах Кривого Рогу ввели систему електронного контролю

logo

image

У Кривому Розі запустили електронну систему контролю перебування учнів у школі. Про це інформує «24 канал». У школах міста на вході встановлені спеціальні пристрої-валідатори. Учні сканують свої дитячі картки криворіжця, коли приходять і йдуть зі школи. Пристрій зчитує дані з карток школярів і миттєво та безкоштовно відправляє повідомлення їхнім батькам у застосунок Телеграм за допомогою спеціального чат-бота.

Батьки задоволені нововведенням і зазначають, що ніяких труднощів зі встановленням та використанням додатку не виникло. Єдине переживання батьків – чи може бути ця картка використана іншою особою. Але директорка школи №55 Людмила Горевич запевнила, що така картка не може бути використана іншою особою і якщо дитина загубить цю картку, то її можна буде продублювати.

Зчитувачі встановили уже у всіх 145 школах міста, але повністю система запрацювала поки лише в кількох школах. В решті навчальних закладів – процес на стадії запуску, ведуться роботи з реєстрації батьків у додатку.

Міський департамент освіти наразі планує розробку й інших програм контролю, зокрема розроблюють систему для закладів, аби вони теж могли отримувати звіт про вхід та вихід дітей.

Також  картку криворіжця планують використати в майбутньому і для розрахунку учнів у шкільних їдальнях. Насамперед аби вести облік дітей пільгових категорій.

Другу послугу мають зробити для безготівкового розрахунку: батьки зможуть класти гроші на картку дитини, і бути впевненими, що їх вона зможе витратити лише у їдальні, де також планують встановити термінали для таких карток.

Вас також може зацікавити: 27 лютого 2021 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.