ДФС Дніпропетровщини у 2017 році надала адмінпослуг майже 290 тисячам громадян

logo
212201_dfs_dnipropetrovwini_u_2017_roci_nadala_a.jpeg


ДФС Дніпропетровщини у 2017 році надала адмінпослуг майже 290 тисячам громадян

З початку 2017 року мешканцям регіону у центрах обслуговуваннях платників співробітниками Дніпропетровської ДФС було надано майже 290 тисячам громадяни. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДФС.

В роботі тридцяти шести Центрів обслуговування платників, що працюють у Дніпропетровській області, задіяні 179 працівників, які надають кваліфіковані адміністративні послуги. Зокрема, найбільш популярними залишаються послуги видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Так, з початку 2017 року мешканцям регіону видано понад 133 тисяч реєстраційних номерів.

Також значну кількість послуг надано з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – майже 27 тисяч; з надання витягу з реєстру платників єдиного податку – майже 25 тисяч та з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – понад 22 тисяч.

З переліком безоплатних адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на сайті ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?Читайте также: