Депутати не поспішають узаконити органи самоорганізації населення

logo
274515_deputati_ne_pospishajut_uzakoniti_organi_.jpeg


Депутати не поспішають узаконити органи самоорганізації населення

Законопроект № 2466 “Про органи самоорганізації населення” не підтримує голова профільного підкомітету, народний депутат Олена Бойко. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу інституту реформ та інновацій (ІРІ).

«Законопроекту #2466 не буде, бо він архаїчний — стверджує Олена Бойко. Не думаю, що в законопроекті №2466 на стільки все погано, що його неможливо доопрацювати у другому читанні. Не думаю, що слід чекати із прийняттям цього законопроекту аж до прийняття 8051. Можна самим 8051 внести зміни в закон про ОСН, що приведуть їх у відповідність», — пише директор ІРІ Роман Сердюк на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, що законопроект “Про органи самоорганізації населення” розроблявся народними депутатами, у тому числі і головою профільного комітету Сергієм Власенком, за участі Асоціації сприяння ОСН та інших громадських активістів і депутатів місцевих рад.

У свою чергу, ГО “Інститут реформ та інновацій” зверталася до голови парламенту Андрія Парубія, голови профільного комітету Сергія Власенка та до самої Олени Бойко із закликом розглянути цей законопроект. 

У зверненнях йшлося, що законопроект отримав позитивний висновок комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та був прийнятий за основу.

Автор звернення Роман Сердюк наголошував на важливості проекту закону саме для розвитку місцевого самоврядування в Україні.

Автор: Єва МЕРЕЖКО


А поделиться?