<>

Депутат в Дніпрі ініціює боротьбу з «шкільними шахраями»

Депутат в Дніпрі ініціює боротьбу з "шкільними шахраями"

Учора громадський активіст Олег Лебединський на своїй сторінці у Facebook повідомив, що член ради Дніпропетровської обласної громадської організації Вадим Мірошник «збирає данину» з навчальних закладіву Дніпрі. По це передає Дніпроград. 

«Всі знають мене, як одного з активістів Дніпра який нещадно і різними методами боровся з чиновниками, які отруюють життя простих жителів нашого міста. Я поважаю думку громадських працівників, навіть якщо вона не збігається з моєю. Але не можу пройти повз кричущого випадку: Вадим Мірошник вирішив створити бізнес-банду по організації тиску («кошмарити» в простолюдді) на директорів шкіл і дошкільних навчальних закладів», — написав він.

Олег Лебединський підкреслив, що метою даного персонажа і його спільників є збирання данини з навчальних закладів, а на сторінці Освіта Прідніпров’я він розправляється з неугодними йому (або його господарям) людьми.

«До мене, як до помічника народного депутата, надходять скарги на протиправні дії даної особи. Тема освіти для мене недалека, я одним з перших в місті ініціював проведення інвентаризаційної комісії з перевірки шкіл і садків. Ми побачили як успіхи так і недоліки. І разом з керівництвом міста та району намагаємося виправити недоліки. Але дана деструктивна секта-фірма-банда дістала вже півміста. Прохання про всі незаконні дії або про членів даного ОЗГ повідомляти мені у Facebook. Зупинимо шахраїв разом», — наголосив громадський активіст.

Автор: Ліна ПАНЧЕНКО

Читайте также: