Депутат райради, впійманий на крадіжці продуктів, пообіцяв спалити супермаркет

logo
212847_deputat_rajradi_vpijmanij_na_kradizhci_pr.jpeg


Депутат райради, впійманий на крадіжці продуктів, пообіцяв спалити супермаркет

Депутатом райради, який намагався вкрасти продукти із супермаркету напередодні Нового року, виявився представник Опозиційного блоку Вадим Рощин. У новорічну ніч він розмістив пост на своїй сторінці в Facebook, в якому намагається виправдати себе, а заразом звинуватити патрульних в недобросовісному виконанні своїх обов’язків, інформує Дніпроград.

Як йдеться в дописі, Роман Рощин зібрав з полиць продукти і, знаючи що в нього немає грошей, проніс їх через касу і замкнув у камері схову, бо «вирішив позичити грошей». Він запевняє, що про все домовився і навіть пообіцяв подарунки, щоправда невідомо кому.

На виході із магазину депутата Самарської райради зупинили охоронці і викликали патрульних, які й затримали зловмисника. За що опоблоківець, не підбираючи слова, висловив зневіру у патрульній поліції, у реформі загалом, а також він впевнений, що його відвели до “старої міліції”, яка єдина здатна працювати.

“Одна надія на стару міліцію, вони бачили і знають всю правду! Реформа поліції — це фейк. Клоуни повні. Оголошую їм війну. І буду про це кричати всьому світу!”, — погрожує Рощин.

Окрім цього, розгніваний депутат запевнив, що буде викрадати лише мільярди, начебто відібрані у народу, і роздаватиме їх власникам, а супермаркет обіцяв спалити.

“Супермаркет знаходиться по вул. 20 років Перемоги, 43-д (ж/м Придніпровськ). Жителі будинку 43 дуже скаржаться на нестерпне життя від Варуса, який знаходиться з порушеннями пожежної безпеки до цього дому! Разом з народом ми його спалимо”, — наголосив Рощин, після чого є серйозні підстави сумніватися в його адекватності.

Зазначимо, що у Самарській райраді адепт Сашка Вілкула числиться як безробітний.

Нагадаємо, 28 грудня, близько першої години ночі патрульні затримали крадія. Як з’ясувалося, він, набравши продуктів у пакет, вийшов із торгової зони і поклав його до камери схову. Потім знову зайшов до магазину, узяв ще трохи, розрахувався і забравши пакунок несплачених продуктів на понад тисячу гривень, намагався вийти.

Автор: Єва МЕРЕЖКО


А поделиться?Читайте также: