Департамент охорони здоров’я Дніпровської міськради підбив підсумки своєї діяльності протягом останнього року

logo
224203_departament_ohoroni_zdorov_ja_dniprovskoj.jpeg


Департамент охорони здоров'я Дніпровської міськради підбив підсумки своєї діяльності протягом останнього року

Сьогодні, 8 лютого, у приміщенні Дніпровської міської ради відбулося засідання, яке присвячено підсумкам діяльності департаменту охорони здоров’я у Дніпрі. Окрім цього, найкращим лікарям міста було вручено нагороди і подяки від міського голови, повідомляє Дніпроград.

“Минулого року пільгові категорії населення Дніпра отримали з бюджету на лікування та медикаменти понад 40 млн грн. Ця сума збільшуватиметься. Заплановано ще понад 70 млн грн. Наше місто також є учасником урядової програми “Доступні ліки”. За минулий рік сімейними та дільничними лікарями було виписано понад 400 тис. рецептів за цією програмою. Відшкодовано близько 18 млн грн”, — повідомив заступник міського голови Андрій Бабський.

Одним із найактуальніших напрямків діяльності медиків Дніпра є забезпечення послугами поранених українських бійців та переселенців з Донбасу. Наразі у місті діє спеціальна програма протезування військових, яка дозволяє їм отримати безкоштовну допомогу від міської влади на отримання протезу.

Окрім цього, керівники медичних закладів обговорили і ситуацію навколо паліативних хворих у Дніпрі. Керівництво департаменту зазначило, що у місті планується створити спеціальні бригади, які будуть здійснювати оперативну допомогу важкохворим пацієнтам. Також згодом із обласного підпорядкування в міське повернуться чотири медичні заклади.

Щодо технічного оснащення, то у департаменті повідомили про те, що протягом минулого року медичні заклади міста отримали велику кількість одиниць технічного обладнання, яке покликано полегшити та оптимізувати роботу установ. Зокрема за минулий рік для центрів первинної медико-санітарної допомоги було придбано 600 одиниць комп’ютерної техніки, а за кошти міського бюджету центрами було придбано оснащення на суму більше 8 млн. грн. За участі Світового банку, амбулаторії, які підпорядковуються центрам первинної медико-санітарної допомоги, візьмуть участь у програмі, яка передбачає реконструкцію семи таких відділень.Нагадаємо, що міськрада планує закупити десять нових автомобілів екстренної медичної допомоги.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?