Де та чим можна щепитися у Дніпрі: старт п’ятого етапу вакцінації

logo

image

Стартував п’ятий етап вакцинації від Ковід-19. Наразі зробити безкоштовне щеплення можуть усі громадяни України віком від 18 років. Для цього на Дніпропетровщині працюють 219 стаціонарних пунктів щеплення на базі амбулаторій.  Також 24 центри вакцинації, які розташовані у великих містах. Тринадцять з них – у Дніпрі. Щеплення проводять і 114 мобільних бригад. 61 бригада працює з вакцинами Короновак та Астразенека, 53 – з препаратами Файзер та Модерна. Наразі в області більше 200 тисяч доз вакцини. Загалом щепити встигли приблизно 350 тисяч осіб. 230 тисяч – першою дозою. Повністю вакцинували 120 тисяч людей.

Володимир  Орлов, перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації: “Найпершим рекомендуємо щепитися медикам, освітянам, військовим, соціальним працівникам та людям літнього віку із супутніми захворюваннями. Це найбільш вразливі  категорії людей до Ковід-19. Адреси та телефони пунктів щеплення та центрів вакцинації населення ви можете побачити на  сайті  https://covid19.gov.ua/  Потім на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації в департаменті охорони здоров’я. І також проконсультуватись та з’ясувати у сімейного лікаря”.

Тетяна Квітницька, заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації: “Щеплена людина запобігає собі ускладнення і смертності від Ковід. Тобто той ризик щеплення, який всі обговорюють, він набагато менший, аніж ризик захворіти і мати ускладнену форму та когось втратити близького в своїй родині».

Поділитися

Підписуйтесь на наш телеграм-канал — https://t.me/dniprotv

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра