«Де наші гроші?». У Дніпрі офіс «ПриватБанку» пікетували працівники заводу

logo

Люби вимагали погашення боргів перед їхнім підприємством. 

У Дніпрі головний офіс «ПриватБанку» пікетували пів тисячі осіб, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Під офісом із робітничими касками, діжками та плакатами «Де наші гроші?» мітингували працівники Нікопольського заводу феросплавів. Люди вимагали погашення боргу перед їхнім підприємством. 

Читайте також:

Зеленський зустрівся з представниками МВФ: говорили про реформи і ситуацію щодо «ПриватБанку»

Справа у тому, що до націоналізації «ПриватБанк» взяв кредит у Нацбанку, а Нікопольський завод феросплавів, виступив одним з гарантів. 

У 2016 році банк кредит не повернув, тож НБУ звернувся до суду, і майно заводу заарештували. Нікопольському феросплавному довелося сплатити Нацбанку 22 мільйона гривень зі своїх рахунків. Тепер працівники вимагають від «ПриватБанку» повернути борг. У фінустанові пікет розцінюють, як спробу тиску.

Відео

Півтисячі мітингувальників пікетували під головним офісом «ПриватБанку» у Дніпрі

Із робітничими касками, діжками та плакатами «Де наші гроші?» під стінами фінустанови мітингували працівники Нікопольського заводу феросплавів. Люди вимагали сплати боргу перед їхнім підприємством. Іще до націоналізації, «ПриватБанк» узяв кредит у Нацбанку. Нікопольський завод феросплавів виступив одним із гарантів.  

Півтисячі мітингувальників пікетували під головним офісом "ПриватБанку" у Дніпрі

«Це оборотні гроші, гроші з зарплати, гроші на податки. Ми ці гроші опвернули із свого обороту, віддали у рахунок боргу, щоб працювати далі. «ПриватБанк» не поспішає повернути нам гроші», — каже директор з юридичних питань АТ НЗФ Євген Бовкун.