ЦВК визначилася з куратором по Дніпропетровщині

logo

ЦВК визначилася з куратором по Дніпропетровщині

Відповідальною за забезпечення здійснення повноважень Центральної виборчої комісії у Дніпропетровській області обрали колишню помічницю президента Світлану Кустову, передає Дніпроград із посиланням на прес-службу ЦВК.

На громадських засадах Світлана Кустова була помічницею народних депутатів: Миколи Катеринчука (IV – V скликання), Романа Зварича (VI скликання), Петра Порошенка (VII скликання).

У 2004 році разом з іншими юристами представляла Віктора Ющенка у Верховному суді у справі «Ющенко проти ЦВК». Тоді суд визнав результати другого туру недійсними та зобов’язав ЦВК призначити повторне голосування, яке принесло перемогу Вікторові Ющенку.

Після Помаранчевої революції працювала заступницею юридичного департаменту партії «Наша Україна».

На позачергових виборах до Верховної Ради 30 вересня 2007 року – кандидатка у народні депутати від блоку «Наша Україна – Народна самооборона». А у 2014-му — представник кандидата в президенти Петра Порошенка в ЦВК. Після перемоги на виборах президент хотів замінити секретаря комісії Тетяну Лукаш на Світлану Кустову, однак відповідне подання депутати Верховної Ради не розглянули.

Нині Світлана Кустова працює юристконсультом у компанії «Моор та партнери», а на громадських засадах виступає помічницею Ірини Фріз, народної депутатки від БПП, та радниці президента.

Раніше повідомлялося, що громади Січеславщини обурені непризначенням виборів ЦВК.

Автор: Домінік ФРАНКО