Цьогоріч на змаганнях спортсмени Дніпра завоювали 1332 медалі

ДНІПРО. 23 грудня. УНН-Центр. За 2016 рік учні спортивних шкіл Дніпра здобули 1332 медалі на різноманітних змаганнях, повідомили УНН-Центр у прес-службі Дніпровської міської ради.

Зокрема, 27 медалей отримали переможці та призери змагань світового рівня, 50 нагород здобули на чемпіонатах Європи, решту медалей привезли учасники всеукраїнських змагань.

У самому Дніпрі також проходило багато знакових спортивних подій. Зокрема, цього року місто приймало міжнародні чемпіонати з водного поло, стрибків на водних лижах, триатлону, воднолижного спорту, карате, більярду, бадмінтону серед юніорів, а також Танцювальний кубок Станіслава Шкляра.

Загалом у місті провели 432 різноманітних заходи.

Нагадаємо, цьогоріч понад 800 вінничан стали переможцями міжнародних та всеукраїнських змагань.