Цьогоріч дніпряни купили менше ялинок ніж торік

logo
213575_cogorich_dniprjani_kupili_menshe_jalinok_.jpeg


Цьогоріч дніпряни купили менше ялинок ніж торік

В ході кампанії по реалізації новорічних ялинок у 2017-18 роках держлісгоспами Дніпропетровщини було реалізовано 27 тисяч ялинок та сосен. Про це під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» розповів начальник Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерій Величко, інформує Дніпрогад.

Загалом, у передноворічний період лісники Дніпропетровщини реалізували близько 27 тисяч хвойних дерев, що на 8 тис штук більше, ніж за аналогічний період минулого року. Середня ціна за одне новорічне деревце цього року склала 80 грн.

«У 2016 році в Дніпропетровській області було продано близько 35 тис хвойних насаджень. Тому ми спостерігаємо невеликий спад. Цьогоріч популярністю користувалися сосни: сосна звичайна і сосна кримська», — розповів Величко.

Також цьогоріч серед дніпрян користувалася популярністю ялинка у горщику, яку у майбутньому, після використання, як прикраси оселі до новорічних свят, можна буде висадити на подвір’ї чи у парку.

За словами Валерія Величко, на Дніпропетровщині новорічні ялинки вирощуються на спеціальних плантаціях. Щороку лісники висаджують близько 30 тис нових ялинок. Зазначимо, для того, щоб в Дніпропетровській області виростити сосну звичайну знадобиться мінімум 7 років, а сосну кримську — до 10 років.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?