Чому у Марганці тариф на воду 125 гривень і що кажуть мешканці (відео)

logo

Чому у Марганці тариф на воду 125 гривен і як на це реагують мешканці прифронтового міста, розбиралися журналісти 11 каналу.

Кореспонденти побували у Марганці, поспілкувалися з жителями, а також з головним інженером Марганецького водоканалу, і підготували сюжет, передаєNikopolnews.

Марганчани обурені і шоковані новими тарифами на воду. Кажуть: у місті проживають переважно пенсіонери, багато людей з інвалідністю. Далеко не у всіх мешканців є робота – багато хто втратив її через війну. Тож платити за воду по 125 гривень за куб замість 46 грн, як було раніше, буде дужеважко. Особливо, якщо пенсія трохи більше 2000 гривень.

Попри те, що тариф на воду у Марганці підвищився майже втричі, вода в кранах поки що не придатна до споживання. У ній навіть митися страшно, не те що пити її.

Тому марганчани тримають вдома великі запаси води. У людей всі квартири заставлені бутлями і баклажками.

Чому у Марганці тариф на воду 125 гривень і що кажуть мешканці (відео)

Звісно, це не легко, тягати воду з пунктів – особливо якщо йдеться про пенсіонерів,якщо вони ще й проживають на верхніх поверхах. Але іншого виходу жителі не бачать.

Чому у Марганці тариф на воду 125 гривень і що кажуть мешканці (відео)

У водоканалі Марганця обіцяють, щонезабаром якість води покращиться – нещодавно фахівці декілька днів промивали труби.

А ось щодо тарифу – запевняють, що він обґрунтований. Ба більше, за словами головного інженера підприємства, сьогодні собівартість води навіть трошки вища ніж тариф.

Комунальник розповів, що подорожчали усі запчастини приблизно у 10 разів – звідси і такий тариф.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли,що начальник ДніпроОВА звернув увагу на проблему високих тарифів на воду у Марганці і Покрові та пообіцяв розібратися. Чи буде з цього якийсь результат 0 невідомо. Але вже за місяць люди отримають «золоті» рахунки…

Також нагадаємо, що тарифи на воду різко зросли після запуску в цих містах нового магістрального водогону.

Детальнішепро воду у Марганці – у відео нижче

Чому у Марганці тариф на воду 125 гривень і що кажуть мешканці (відео)Чому у Марганці тариф на воду 125 гривень і що кажуть мешканці (відео)

Ще новини Нікопольщини: «Чому ви не виїжджаєте?» — відповіді жінок з Нікополя, Харкова, Херсона, Одеси, Білопілля