Чому на Кіровоградщині можливі обмеження й заборона пересування людей та руху транспортних засобів

logo

Останнє оновлення: 19 вересня 2020

1423s 1

Упродовж 22-24 вересня координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України в Кіровоградській області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання.

Масштабні тренування відбудуться на території Знам’янського району в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння,  повідомив начальник Управління СБ України в Кіровоградській області підполковник Іван Осипчук.

Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБ України в Кіровоградській області  звертається до жителів міста та регіону із розумінням поставитись до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просимо повідомляти правоохоронців за номерами телефонів (0522) 36-13-06 або 102.