Чоловіки з Дніпропетровщині на зерновозі намагалися втекти за кордон

logo

Зранку 9 липня прикордонники затримали групу чоловіків. Вони прямували з території України в бікмолдовського кордону. Однак 23 молодиків вже затримали.

Серед них були мешканці Київської, Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Черкаської, Запорізької, Чернігівської, Сумської областей. Про це повідомляє Інформатор

З’ясувалося, що в одному з Telegram-каналів чоловіки побачили оголошення про допомогу з виїздом за кордон. За “послуги” вони сплатили від 5 до 16 тисяч доларів. Зазначається, що на момент спроби втечі молодики вже сплатили повну суму накриптогаманець.

До кордону чоловіків підвіз поплічник організатора на зерновозі, а вже потім вони йшли пішки до кордону з Молдовою, де їх побачили прикордонники. На порушників склали адмінпротоколи за частиною 2 статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за статтею 332 КК України “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України”. Справу розглядатиме суд.

Кількість переглядів: 56

втеча Дніпропетровщина зерновоз кордончоллвіки