Чи спроможний хоч один суддя в Дніпрі взятися за справу Плотницького і його подільників?

logo
211981_chi_spromozhnij_hoch_odin_suddja_v_dnipri.jpeg


Чи спроможний хоч один суддя в Дніпрі взятися за справу Плотницького і його подільників?

3 січня в Красногвардійському суді Дніпра відбудеться засідання у справі ватажка терористів ЛНР Плотницького. Про це 27 грудня на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Віталій Погосян, інформує Дніпроград.

Віталій Погосян отримав судову повістку до Красногвардійського райсуду Дніпра в якості адвоката. Справу розглянуть 3 січня о 15:00. Суддею призначено Григоренка. 

Прикметно, що вп’яте черговий суддя відмовився судити Плотницького та його поплічників. Чи знайдеться в цьому районі суддя, здатний судити рашистських терористів за власне терористичну діяльність — покаже найближчий час.

Раніше судити терористів вже відмовились декілька суддів. У липні про самовідвід заявив суддя Андрій Леонов. У вересні колегія суддів Бабушкінського райсуду так само заявила про самовідводи.

Через саботаж суддів адвокати просили Апеляційний суд направити справу луганських терористів до будь-якого іншого суду Дніпропетровщини.

Тоді Апеляційний суд проігнорував клопотання позивачів та відправив справу знов до Бабушкінського районного суду.

Вже 20 жовтня справу було передано до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який постановив, що справу мають розглядати на Дніпропетровщині. 

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: