<>

«Черкаські Мавпи» зіграють у Дніпрі (ФОТО)

10 лютого 2017, 11:09 …

Сьогодні 10 лютого «Черкаські Мавпи» проведуть у ПС «Шинник» третій поспіль матч проти команди з Дніпра, цього разу в рамках третього кола Суперліги Парі-Матч. Підопічні Максима Міхельсона спробують таки дотиснути дніпрян у п’ятому матчі сезону між цими командами, повідомляє БК «Черкаські Мавпи».

Господарі паркету наразі знаходяться у піднесеному стані, оскільки пробилися до фіналу чотирьох FreezeOil Кубку України та підписали декількох новачків, проте черкасцям є що доводити. «Дніпро» є ледь не найпринциповішим суперником «Мавп» за всю історію існування клубу, адже саме матчі з біло-синіми завжди збирали заповнений ПС «Будівельник» у Черкасах та вражали глядачів своєю видовищністю та напруженням.

Читайте:

Щодо турнірного становища, то Дніпро наразі впевнено закріпився на третьому місці, а «Черкаські Мавпи» ведуть заочну боротьбу з «Запоріжжям» та «Миколаєвом» за п’яте місце.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Святослав Михайлюк передав маленьким вихованцям «Черкаських Мавп» баскетбольні м’ячі із Канзасу.

Читайте также: