Через небезпеку обстрілів частково переселяють жителів Кривого Рогу

logo

image

У Кривому Розі людей, які мешкають поблизу військових об’єктів, задля їхньої безпеки переселяють в інші мікрорайони.

Про це повідомляє пресслужба Криворізької міськради.

«За командою ЗСУ, мешканців частини мікрорайонів  Центрально-Міського-району та «Військового містечка 33» переміщують до інших районів міста, перш за все, до Покровського та Тернівського. Жителі Всебратського, Макулану, Веселої дачі, Миколаївського шосе, «Кірпічного заводу» та «ВМ 33» обов’язково мають переїхати в інші місця, через те, що ці мікрорайони знаходяться близько до військових об’єктів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що багато людей переїжджають до своїх родичів та друзів. Для тих, хто не має змоги розміститися у близьких людей, місто організувало місця в гуртожитках, дитячих садочках та школах. Військова адміністрація Кривого Рогу довозить людей безкоштовними тролейбусами та мікроавтобусами, тому що комунальні автобуси залучені в інших завданнях з укріплення міста до оборони.

Як повідомив на брифінгу голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, військова частина, розташована з боку Миколаївської області, може зазнати ракетного удару – аби не ставити під загрозу прилеглі мікрорайони, людей переселяють.

«Все це організовано, все це погоджується з військовими», – сказав Микола Лукашук.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро