Через борги Дніпроводоканалу місто може залишитися без водопостачання

logo
274542_cherez_borgi_dniprovodokanalu_misto_mozhe.jpeg


Через борги Дніпроводоканалу місто може залишитися без водопостачання

Через зупинку ДніпроАзоту та дефіцит очисного хлору,  в Україні постало питання потенціального припинення роботи більшості водоканалів. Втім, Дніпроводоканал може постраждати не тільки від зупинки постачання рідкого хлору, а і через мільйонні борги, які має підприємство.

Про це стало відомо сьогодні, 3 липня, під час наради у Дніпропетровській обласній раді, передає Дніпроград.

Так, за повідомленням керівництва Альського водогону, який забезпечує поставку води у обласний центр, комунальне підприємство Дніпровської міської ради «Дніпроводоканал» заборгувало АВ близько 40 мільйонів гривень.

Заступник голови облради Валерій Безус зауважив, що якщо днірповський водоканал не виправить цю ситуацію, це може призвести до того, що Дніпро залишиться без води.

«Ви ж розмієте, що у разі припинення водопостачання у місто-мільйонник, вся відповідальність буде лежати саме на ваших плечах і саме ви будете відповідати перед громадою», — звернувся Валерій Безус до представника «Дніпроводоканалу».

Окрім цього, на нараді стало відомо, що «Дніпроводоканал» також має борг і перед Аульською хлорпереливною станцією, яка забезпечує підприємство хлором для очистки води. Борг комунального підприємства за реагент складає 300 тисяч гривень

Нагадаємо, що через дефіцит хлору в Україні можуть припинити роботу більшість водоканалів.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?