Через аномальну спеку водіям багатотонних фур заборонили їздити дорогами Дніпра

logo

Через літню спеку водіям вантажівок масою понад 24 тонни заборонили їздити дорогами Дніпра з 8:00 до 23:00.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу патрульної поліції Дніпропетровської області.

«На термометрі більш ніж 30 градусів. Саме тому нагадуємо, що на період аномальних підвищень температури повітря згідно з рішенням сесії Дніпровської міської ради № 46/22на території обласного центру забороняється рух вантажних транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни або навантаженням на вісь понад 7 тонн вулицями та дорогами міста за температури повітря вище ніж +28 градусів за Цельсієм з 8.00 до 23.00.

Відповідно до рішення Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Дніпропетровській області, від 01.07.2024 № 1-11/1761 з 1 липня 2024 року застосовуються обмеження та заборона руху автомобільними дорогами державного значення загальногокористування великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь 7 т за температури повітря вище 28 ℃», – йдеться у повідомленні.

Через аномальну спеку водіям багатотонних фур заборонилиїздити дорогами Дніпра

Правоохоронці зазначають, що обмеження не стосуються транспортних засобів, які використовуються для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також тих, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, живих тварин і птиці, військових вантажів і товарів подвійного призначення.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал історінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.