Чемпіонкою світу у змаганнях із козацького двобою стала юна спортсменка з Січеславщини

Чемпіонкою світу у змаганнях із козацького двобою стала юна спортсменка з Вільногірську, 12-річна Валерія Худякова. Про це повідомляє Дніпроград зі слів тренера учасниці чемпіонату Миколи Білецького.

З 6 по 10 грудня у Харкові відбувся Відкритий чемпіонат світу з козацького двобою. Міжнародний захід зібрав учасників з усіх регіонів України, а також спортсменів з Білорусі, Азербайджану, Туркменістану, Киргизстану, Марокко, Іспанії, Туреччини та Кіпру.

Золоту медаль Україні принесла вихованка військово-патріотичного клубу “Айдар” Валерія Худякова. Юна спортсменка займається цим видом спорту усього 2,5 роки. 9 грудня вона виборола перше місце на Чемпіонаті світу у Харкові у віковій категорії до 12 років та ваговій категорії до 35 кг. До цього вона двічі перемогла на Чемпіонаті з кікбоксингу, що відбувся у Києві, та отримала звання Чемпіонки світу та Чемпіонки Європи.

За словами її тренера Миколи Білецького, головною запорукою успіху спортсменки є її дисциплінованість, чітке виконання усіх поставлених на тренуванні завдань, швидке реагування та жага до перемоги.

У наступному році на чемпіонатах Валерія Худякова перейде у старшу вікову категорію.

Раніше повідомлялося, що семеро юних дніпрянок здобули медалі на Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед дівчат.

Автор: Домінік ФРАНКО