Центральний ГЗК придбав кисневе обладнання для Петрівської лікарні

logo

За підтримки Центрального гірничо-збагачувального комбінату у терапевтичному та інфекційному відділеннях Петрівської центральної районної лікарні встановили систему подачі кисню для тяжкохворих пацієнтів. На реалізацію проєкту компанія Метінвест спрямувала 450 тис гривень.

Нова система подачі кисню встановлена у чотирьох палатах терапевтичного та інфекційного відділень лікарні. Після завершення монтажу для медперсоналу лікарні був проведений обов’язковий інструктаж.

Встановлене обладнання – продовження співпраці Групи Метінвест та українських медзакладів у рамках боротьби з COVID-19. З початку пандемії коронавірусу разом із Фондом Ріната Ахметова для Петрівської лікарні були передані сучасний апарат штучної вентиляції легень, засоби індивідуального захисту та костюми для медиків.

«Компанія Метінвест системно надає допомогу у боротьбі з пандемією коронавірусу українським медикам. Щодня підприємства Групи безкоштовно забезпечують киснем понад сотню українських лікарень, допомагають встановлювати необхідне устаткування. Цього року, під час нової хвилі пандемії, від персоналу Петрівської лікарні надійшов новий запит щодо встановлення кисневого обладнання для тяжкохворих пацієнтів і ми не могли залишитися осторонь», — зазначив генеральний директор ЦГЗК Дмитро Шевчик.

Центральний ГЗК системно підтримує розвиток медицини в громаді. В рамках співпраці комбінат вже передав для Петрівської лікарні ультразвукову та рентгенівську системи, монітори, шприцеві насоси для процедур. За сприяння комбінату були відремонтовані терапевтичне, хірургічне, інфекційне та пологове відділення, а у селах Богданівка, Красноконстантинівці, Луганці та Козацькому — фельдшерсько-амбулаторні пункти. Координує виконання робіт ГО «Криворізька фундація майбутнього».

«ЦГЗК наш надійний партнер, що допомагає зробити життя мешканців району більш сучасним та комфортним. За підтримки підприємства реалізовано проєкти з покращення медицини, освіти, культури та інфраструктури у громаді. У районній лікарні проведені ремонти та встановлено нове обладнання, що дозволило нам підвищити умови та якість надання медичної допомоги», — розповіла Голова Петрівської селищної ради Світлана Тилик.

Наразі Петрівська районна лікарня обслуговує 25 тисяч пацієнтів з більш як 20 населених пунктів Петрівщини.

imageimageimageimageimageimage