Був відзначений численними грамотами й подяками: у Дніпрі помер видатний педагог

logo

Главная страница / Важливо / Був відзначений численними грамотами й подяками: у Дніпрі помер видатний педагог Був відзначений численними грамотами й подяками: у Дніпрі помер видатний педагог

У Дніпрі 11 лютого пішов з життя видатний вчитель Василь Григорович Зінченко. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на ГумДеп Дніпро.

Більшість свого життєвого шляху Василь Григорович присвятив розвиткупрофесійно-технічної освіти міста, розпочавши свій трудовий шлях у 1976 році майстром виробничого навчання Технічного училища № 5, і вийшовши минулого року на пенсію бувши директором ПТУ № 2 м. Дніпро

За свою працю Василь Григорович отримав визнання, був відзначений знаками «Відмінник освіти України» та «За розвиток професійно-технічної освіти», численними подяками та грамотами.

Колеги та учні з теплотою у серці згадують Василя Григоровича як умілого організатора, доброго наставника,досвідченого педагога.

Вічна пам’ять…

Нагадаємо, у Дніпрі пішла з життявидатна вчителька, екс-директорка КЗО “Середня загальноосвітня школа 117” ДМР Герасименко Валентина Іллівна.