Був на шляху колони російської техніки: на Дніпропетровщині перепоховали загиблого бійця

logo
256373_buv_na_shljahu_koloni_rosijskoji_tehniki_.jpeg


Загиблий Володимир Шевченко
Загиблий Володимир Шевченко

5 канал

Дніпро

23.05.2018 18:50

41-річний Володимир Шевченко пішов служити у 39-й батальйон територіальної оборони на початку бойових дій на Донбасі

За темою

Бійця, який загинув ще 2014-го року, перепоховали на Дніпропетровщині. Особу Володимира Шевченка ідентифікували за експертизою ДНК, передає «5 канал».

41-річний чоловік пішов служити у 39-й батальйон територіальної оборони на початку бойових дій на Донбасі. Відомо, що він перебував на одному із блокпостів під Іловайськом – на шляху колони російської техніки. Відтоді зв’язок із ним обірвався.

За деякими даними, Володимир із двома військовими встигли врятуватися після розгрому блокпоста, однак бойовики взяли їх у заручники. Частини понівечених тіл були залишені поблизу українських позицій. Особи двох бійців ідентифікували невдовзі, тіло Володимира Шевченка упізнали на початку цього року.

Його останки були поховані у Дніпрі. Рідні вирішили перепоховати тіло у місті Кам’янське. За чотири роки, поки Володимира Шевченка шукали, його троє синів стали повнолітніми.

«Блокпост наш був розбитий через деякий час. Інформації нуль, зв’язок заглушений, зі штабом зв’язку немає, незрозуміло – бій йде з усіх боків – праворуч, ліворуч. Єдине, що бою не було позаду. Бо там горіло Старобешеве. Стрілянина йшла з самоходок, з чого завгодно», – згадує побратим загиблого Анатолій Скочко.

Відео за темою

«Схиливши голови»: як Жовті Води проводжали в останню путь полеглого героя – ФОТО


А поделиться?