«Була однією з найкращих». У Дніпрі вшановують пам’ять співробітниці ДСНС, загиблої під час вибуху

logo

15 вересня, 20:27

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дар’я Гречищева (Фото: ДСНС України / Facebook)

Дар’я Гречищева (Фото: ДСНС України / Facebook)

Люди несуть квіти до будівлі управління ДСНС, біля якої поставили портрет загиблої і запалили лампадки.

У пресслужбі ДСНС повідомили, що Дар’я Гречищева була однією з найкращих співробітниць ДСНС, а відділ, яким вона керувала, — одним з найбільш передових і потужних.

«Як керівник Дар’я не боялася експериментувати, проявляти ініціативу, завжди тримала руку на пульсі усіх нововведень, зокрема однією з перших в ДСНС почала просувати та популяризувати гендерний напрямок у роботі свого управління. Вона активно долучалася сама і долучала своїх підлеглих до участі у різноманітних тренінгах, форумах, курсах, намагаючись самовдосконалюватися, розвиватися, рости… Саме тому її підлеглі завжди відрізнялися фаховістю», — сказано в повідомленні.

За словами колег, дівчина була волонтеркою Червоного Хреста, неймовірно доброю, товариською і компанійською, надійним другом.

Вибух автомобіля в Дніпрі стався вранці 15 вересня на проспекті Богдана Хмельницького. Внаслідок вибуху загинули начальниця відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Дар’я Гречищева і ветеран АТО Олексій Кавлак.

Відкрито кримінальне провадження за статтею Терористичний акт. У поліції припускають, що під автомобілем або всередині нього могла вибухнути бомба або ж вибух стався через те, що машина була на газу.