Брати з Дніпра дивують поляків вишуканими десертами

logo
34399_brati_z_dnipra_divujut_poljakiv_vishukani.png


Брати з Дніпра відкрили в Кракові кондитерську, яка користується високою популярністю у поляків / скріншот з відео  Брати з Дніпра відкрили в Кракові кондитерську, яка користується високою популярністю у поляків / скріншот з відео

Переїхати з Дніпра до Кракова було ідеєю старшого брата Романа, молодший Сергій його підтримав, йдеться у сюжеті ТСН на 1+1.

«Краків – це прекрасне місто. До того ж тут сфера нашої кондитерської — високих, вишуканих десертів – не розвинена», — розповідає власник кав’ярні Роман Шевченко.

Читайте такожДвоє українців створили бізнес на дронах, які економлять значні гроші для аграрних корпорацій (відео)

Брати переїхали до Кракова у грудні, а вже навесні відкрили кондитерську.

За їх словами, розпочати бізнес було нескладно: те, що в Україні називають «подоланням бюрократичних труднощів», у Польщі зробили легко і швидко.

«Казали, що тут буде все дуже складно. Тут же все дуже законно. Музика має у тебе звучати на законних підставах, тому ми платимо за авторство. Тому довелося укласти с дуже багатьма органами дуже багато договорів. Займало все це не більше 10-15 хвилин», — розповідає кондитер.

Читайте такожЗМІ розповіли, як двоє українців підкорюють Європу карамельним бізнесом (відео)

Головна ідея братів Шевченків – що їх десерти мають бути вишукані і не схожі на інших, адже звиклих до різноманітних кондитерських поляків треба здивувати.

Поки що брати працюють удвох без вихідних – і як кондитери, і як адміністратори, і як офіціанти, адже поки не можуть дозволити собі найманих працівників. Але їх бізнес починає набирати обертів, все більше людей проявляють до них інтерес і вони вже отримують схвальні відгуки від кулінарних критиків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter


А поделиться?Читайте также: