Браконьєри Дніпропетровщини завдали державі збитків на понад сім мільйонів гривень

logo

Фото Дніпропетровський рибоохоронний патруль

На Дніпропетровщині за час дії нерестової заборони, з квітня по червень, браконьєри завдали державі понад 7 млн грн збитків.

Про це повідомили обласні рибоохоронці.

У цей час
інспектори патруля викрили 777 порушень правил рибальства, з яких – 135 грубі, пов’язані з використанням заборонених знарядь лову, зокрема сіток.

Фахівці склади майже пів тисячі протоколів за частиною 3 статті 85 Кодексу про адмінпорушення (порушення правил рибальства). Крім цього, оформили 133 акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Читайте також: Громаді
Кривого Рогу передали мобільний ЦНАП: Федоров

За цей час на Дніпропетровщині інспектори патруля вилучили понад 2 тисячі кілограмів риби, майже пів кілограма — червонокнижної.

За результатами роботи інспекторів рибоохоронного патруля 121 справу спрямували до суду.

«За даний період на порушників накладено 54 604 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 7 184 554 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили 2 218 кг водних біоресурсів, з яких 1
236,6 кг – на водоймах, 197 кг – за незаконне придбання чи збут, 0,4 кг — червонокнижних та 784 кг – за актами безхазяйного майна. Також вилучено 508 од. заборонених знарядь лову та 24 транспортних засоби», — підсумував Василь Волков керівник рибоохоронного патруля Дніпропетровської області.

Раніше ми писали: в Україні запустили доступні кредити на купівлю та встановлення енергообладнання: що відомо.