Боксер из Кривого Рога завоевал «золото» Турнира памяти тренера Владимира Кургузова

Боксер з Кривого Рогу виборов «золото» Турніру пам`яті тренера Володимира Кургузова

Днями вКам’янському Дніпропетровської області відбувся Турнір з боксу пам’яті тренера, майстра спорту Володимира Кургузова. Взяв в ньому участь і вихованець криворізької дитячо-юнацької спортивної школи № 10 Богдан Смоляк, виробовши «золоту» медаль.

Про це йдеться на сторінці ДЮСШ № 10 у Facebook.

Також Богдана нагородили кубком за кращий бій.

Редакція «Першого Криворізького» вітає спортсмена та його тренера Максима Кучера з перемогою, бажає нових спортивнихдосягнень.

Нагадаємо, що з 18 по 20 січня у Кривому Розі відбувся Чемпіонат міста з боксусеред юніорів 2008-2009 року народження. Усі 5 вихованців ДЮСШ №10 посіли перші місця.

Результати спортсменів:

Костянтин Губенко вагова категорія 44 кілограми – 1 місце;Тарас Іващенко вагова категорія 48 кілограмів — 1місце;Андрій Котов вагова категорія 50 кілограмів -1 місце;Володимир Северін вагова категорія 54 кілограми — 1 місце.