Борис Філатов зустрівся із новим послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Борис Філатов зустрівся із новим послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом Борис Філатов зустрівся із новим послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом

Борис Філатов зустрівся із новим послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом

Сьогодні міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з новим послом Великої Британії. Разом вони відвідали одну з лікарень та поспілкувалися з пораненими бійцями, – передає «Наше Місто».

За свою дипломатичну карʼєру посол вже бував у Дніпрі, але на цій посаді відвідав місто вперше. Під час зустрічі Борис Філатов та Мартін Гарріс обговорили нинішнюситуацію в Дніпрі — місті, що залишається ключовим медичним, гуманітарним та військовим хабом країни.

«Тож ми провели майже годинну розмову із чіткими питаннями та конкретними відповідями. Про те, що зараз переживають Дніпро та його люди, і що потрібно для того, аби Україна перемогла у війні з рф», – розповідає міський голова у телеграм-каналі.

Борис Філатов зустрівся із новим послом Великої Британії в Україні Мартіном ГаррісомБорис Філатов зустрівся із новим послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом

Борис Філатов разом з Мартіном Гаррісом відвідали одну з міських лікарень, де оглянули, насамперед, відділення хірургії. Також вони поспілкувалися з пораненими.

«Вдячний пану Гаррісу за високу оцінку роботи наших лікарів, аджесаме на медзаклади міста нині припадає найбільше навантаження з порятунку та подальшої реабілітації — як військових, так і цивільних», – каже Борис Філатов.

Своєю чергою посол Великої Британії подякував за зустріч та можливість зустрітися із захисниками України.

«Для мене сьогодні було честю відвідати лікарню і зустрітися з відважними захисниками України, які отримали поранення на передовій. Я був вражений випадками одужання та революційним лікуванням, якезапровадила ця лікарня. Хочу подякувати лікарям, хірургам та всьому персоналу, які рятують життя бійців та допомагають їм реабілітуватися», – зазначив посол Великої Британії в Україні.

Борис Філатов зустрівся із новим послом Великої Британії в Україні Мартіном ГаррісомБорис Філатов зустрівся із новимпослом Великої Британії в Україні Мартіном ГаррісомБорис Філатов зустрівся із новим послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом

Нагадаємо, сьогодні ми писали про те, що Борис Філатов розповів про свого друга, екс-мера Умані, який зараз боронить Україну на “нулі”. Також нещодавно міський голова розповів про підтримку релокованого бізнесу. Зокрема зазначив, що підприємства сплатили 17 млн грн податків у бюджет Дніпра торік.