Борис Філатов розповів, як теплове господарство міста готують до зими

logo

Главная страница / Важливо / Борис Філатов розповів, як теплове господарство міста готують до зими ОФІЦІЙНО Борис Філатов розповів, як теплове господарство міста готують до зими

Борис Філатов розповів, як теплове господарство міста готують до зими

Місто вживає комплексних заходів, щоб підготуватися до наступного опалювального сезону. Роботи розпочато заздалегідь, з урахуванням досвіду попередніх зим, які проходили в умовах війни, та складних прогнозів на цю зиму. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«Ми починаємо готуватися до наступного опалювального сезону вже зараз — влітку. Торік ми анонсували придбання найпотужнішої газопоршневої станції Jenbacher, яка на той час була другою за потужністю в країні. Вона добре себе зарекомендувала взимку. Зараз вона повністю встановлена, обладнана всім необхідним. І вже працюватиме стаціонарно на одній з котелень міста», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов під час перевірки робіт на правому березі напередодні.

Крімоблаштування газової станції, тут замінили старі вікна, котел та насоси на більш енергоефективні, що вдвічі скоротило споживання електроенергії.

До зими капітально відремонтують ще 29 котлів та встановлять понад 50 енергоощадних насосів по місту, де буде потрібно, замінять ділянки тепломереж та ізоляції. Завдяки домовленостям Філатова, Дніпро системно отримує генератори від іноземнихміст-партнерів.

Борис Філатов розповів, як теплове господарство міста готують до зимиБорис Філатов розповів, як теплове господарство міста готують до зимиБорис Філатов розповів, як теплове господарство міста готують до зимиБорис Філатов розповів, як теплове господарство міста готуютьдо зими

Раніше ми писали,хто у Дніпрі переміг у міському конкурсі проектів співфінансування допомоги армії.