Бойовий прапор 43 ОМПБ передали до музею АТО

logo
290515_bojovij_prapor_43_ompb_peredali_do_muzeju.jpeg


Бойовий прапор 43 ОМПБ передали до музею АТО

Сьогодні, 18 серпня, під час урочистого шикування на честь четвертої річниці з дня формування 43 ОМПБ ветерани батальйону передали бойовий прапор батальйону до музею АТО. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Величне знамя, яке побувало у найгарячіших точках на Сході, займе гідне місце у музеї. Воно весь час знаходитиметься у відповідній експозиції, тому кожний з нас зможе на нього подивитися. Окрім того, ми маємо таку домовленість, брати прапор на урочисті заходи 43-ого окремого мотопіхотного батальйону і повертати назад», — розповів депутат обласної ради, екс-командир 43 ОМПБ Олександр Водолазький.

Участь в урочистостях взяли містяни, батальйонці, волонтери, сім’ї військовослужбовців та всі, хто долучився до формування і становлення 43 ОМПБ. До музею АТО прапор передав діючий комбат батальйону Олексій Вашин. Прийняв стяг співробітник музею АТО, колишній військовий Вадим Якушенко.

«Особливою подією стала передача бойового стягу батальону для музейної експозиції. Ми з Гідністю зберегтимемо його для нащадків. Дякуємо бійцями 43 ОМПБ за мирну Дніпропетровщину. Пам’ять про Героїв буде жити в музеї та його відвідувачах», — зазначив засновник музею Юрій Фанигін.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: