Близько 280 робот у різних техніках: в Музеї історії Кам’янського триває виставка «Козак Мамай та його пісня»

logo

Skip to content

Нещодавно в Музеї історії міста Кам’янське розпочала роботу виставка дитячої творчості «Козак Мамай та йогопісня», сформована з робіт, поданих на однойменний конкурс, який проводиться в музеї щорічно з 2008 року.

Якповідомили в музеї, цього року в конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої та мистецькоїосвіти, вихованці закладів позашкільної освіти Кам’янського, Кривого Рогу та Петриківки.

На виставці представлені близько 280 робіт у різних техніках: живопис, графіка, вітраж, аплікація, панно, вишивка, скульптура, композиція від 249 учасників конкурсу.

«Юні митці представляють потужний образ Козака Мамая – захисника України у різних мистецьких техніках та стилях, дивлячись на них неодмінно проводиш паралелі з сучасними героями. Козак Мамай – захисник, охоронець, носійнаціонального коду. Виставка стала локацією екскурсії-квесту, що викликала велике зацікавлення у дітей молодшого шкільного віку. А 13 червня о 13:00 відбудеться нагородження лауреатів конкурсу дитячої творчості “Козак Мамай та його пісня”», – повідомили в Музеї історії міста Кам’янське.

Навігаціязаписів