Більшість школярів Дніпра пройшли профілактичний медогляд напередодні нового навчального року

logo
289579_bilshist_shkoljariv_dnipra_projshli_profi.jpeg


Більшість школярів Дніпра пройшли профілактичний медогляд напередодні нового навчального року

Більша частина школярів Дніпра вже встигли пройти необхідний профілактичний комплексний медогляд напередодні нового навчального року. Про це вчора, 15 серпня, під час прес-конференції повідомила головний спеціаліст відділу первинної допомоги управління організації медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Наталія Мороз.

Спеціалісти наголошують на тому, що такий профілактичний медичний огляд є обов’язковим для того, аби уникнути проблем зі здоров’ям під час навчального процесу. Особливо це стосується занять з фізичної культури, під час яких нерідко в учнів починають виявляти певні діагнози, які недопустимо поєднувати з фізичним навантаженням. 

Наразі більшість дніпровських школярів вже відвідали лікарів та отримали рекомендації для подальшого навчання.

«На даний момент близько 75% учнів пройшли медичний огляд. Втім, до 1 вересня ще є час, тож ми закликаємо усіх батьків взяти своїх дітей та відвідати лікарів до початку навчального року. Це можна зробити й пізніше, але поки школа не отримає усі необхідні довідки, учнів, які не пройшли огляд, не будуть допускати до занять з фізичної культури», — зазначила Наталія Мороз.

Нагадаємо, що у Дніпрі триває підготовка до Нової української школи.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?