Бійці з Кам`янського стали призерами трьох турнірів з тхеквондо

Главная » Місто » Бійці з Кам`янського стали призерами трьох турнірів з тхеквондо

21.02.2024

Автор: Віктор Куленко.

Тхеквондисти з Кам`янського стали переможцями та призерами одразу у трьох змаганнях: Кубку України серед дорослих, відкритому турнірі “Кубок Гетьмана” та фінальних змаганнях VI літньої Гімназіади України, які проходили в рамках великого форуму тхеквондо ВТФ у Хмельницькому з 16 по 19 лютого.

Вихованка Кам’янської ДЮСШ № 1 Поліна Кучерява не тільки виграла Кубок України, а ще йвиконала норматив майстра спорту. На цих же змаганнях тренерка ДЮСШ № 4 Аліна Крістєва виконувала функції арбітра, за що отримала приз кращого судді.

Двома золотими нагородами відзначився Архип Шульженко (на фото), вихованець тренера Олександра Кірпи з ДЮСШ № 4. Спочатку хлопець став переможцем відкритого турніру “Кубок Гетьмана”, в якому на чотирьох даянках змагалися 455 учасників. Наш юніор підіймався на найвищу сходинку п`єдесталу пошани й серед бійців вагової категорії до 51 кг на VIлітній Гімназіаді України в розділі “керугі”.

Його колеги по спортшколі здобули ще сім нагород: “золото” – Руслан Крістєв (ростова 156 см), Кирило Ковдря (54 кг); “срібло” – Анастасія Хрієнко (49 кг), Ельвіра Шабанова (52 кг), Іван Мартинович (78 кг); “бронза” – Ярослав Дрофа (74 кг), Назар Брильов (+78 кг).

Відзначилися бійці ДЮСШ № 4 і в “пумсе”. В командних змаганнях перше місце посіли Бабіч Олександр/Лантух Євген/Невєдомих Микита. В індивідуалці третім став Олександр Бабіч.

“Золото” в “пумсе”вибороли й дівчата з ДЮСШ № 1. В командній першості відзначилися Кузнецова Марія/Кушніренко Анастасія/Приходько Дар`я. Даша отримала нагороду найвищого ґатунку і в особистій першості.